Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz az, ha "udvarl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, ha "udvarlok" egy ideje egy lánynak, minden nap beszélgetünk, és közben elhívok randira egy másikat?

Figyelt kérdés
Nem volt még eddig komolyabb kapcsolatom, de annak a híve vagyok, hogy több vasat kell a tűzben tartani...

2015. jan. 30. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Téged kéne a tűzben tartani gyökér.
2015. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
gáz
2015. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 wap93 ***** válasza:
Lehet tipikus bunkó pali felfogás de szerintem igazad van csak ha mindkettő összejön akkor válassz, egy idő után :D
2015. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ebből később még bajod is lehet,de te tudod.Szerintem is gáz,már bocsi..
2015. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el az egyes számú lányt randira és ha vele nem érzed annyira jól magad, akkor a másikkal menj el randizni. De feleslegesen ne hülyítsd egyiket se, szerintem az egyes lány megérdemel egy esélyt, hogy ő kapja az elsőbbséget.
2015. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nem munkahely, ahol egyszerre több helyre adod be az önéletrajzodat. Ha szereted, akkor csak ő a fontos. Ha már a másik lánnyal randizol, az előzőt tiszteld meg azzal, hogy békénhagyod, hátha talál magának valakit, aki megbecsüli.
2015. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

" több vasat kell a tűzben tartani..."

Ha már mondásoknál tartunk, azt ismered:

Két szék közt a pad alá esni ? Nem? nem baj, majd megismered.

2015. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De miért? Eddig mindig az volt a baj, hogy egy lányra hajtottam nagyon, ő meg kikészült ettől, végül pofára estem. (Szóval elhajtott eddig minden lány...) Éppen ezért most úgy döntöttem, nem csak egyre koncentrálok, hanem kettőre, vagy háromra akár, így nagyobb az esélye, hogy az egyik sikerül, és kevésbé fáj, ha valamelyik kudarc lesz.

Értem én, hogy egyszerre csak egy lánynak etikus udvarolni, de ha ennyire rizikós, akkor hülyeségnek tűnik...

2015. jan. 30. 01:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem rizikóról szól, és nem is a bebiztosításról. Most dugópajtást keresel, vagy társat? Mert jelen helyzetben én csupán annyit látok ebből az egészből, hogy kanos vagy, keresnél valakit magadnak, akit majd később úgy igazán megkedvelhetsz. Randizol két-három lánnyal, aztán ha egyik hamarabb bejön, akkor összeszeded magad és megpróbálod meg is szeretni. Hajt a tatár, két évet adtak neked az orvosok? Hova ez a nagy sietség? Szeretnél valakit, akiben megbízhatsz, aki nem csak testileg, de szellemileg is kiegészít. Erre nem bárkit kell keresni, hanem egy valakit.


Neked milyen érzés lenne, ha kiderülne, hogy akivel összejöttél, csak azért választott téged, mert te előbb dugtad meg, mint a másik négy, de igazából semmivel nem vagy több másoknál?

2015. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!