Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz az, ha "udvarl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, ha "udvarlok" egy ideje egy lánynak, minden nap beszélgetünk, és közben elhívok randira egy másikat?

Figyelt kérdés
Nem volt még eddig komolyabb kapcsolatom, de annak a híve vagyok, hogy több vasat kell a tűzben tartani...

2015. jan. 30. 01:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Továbbra is ezt tanácsolom neked: tartsd a kapcsolatot mindkét lánnyal, de a másodiknak egyelőre még ne udvarolj, csak baráti beszélgetés legyen köztetek. Az elsőnek, akinek már csapod a szelet, hívd el randira és figyeld magadon a jeleket, hogy akarsz-e többet. Ha nem érzel semmi többet, akkor őszintén beszélj az egyes lánnyal és csak utána hívd el a másodikat. Ha az egyes lány megtudja, hogy randizol valakivel, faképnél hagy.
2015. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Először is, nem tudom, miért kell az embert kanos csődörnek nézni, azért, mert két lánynak udvarol? Szerintem ez még nem is tisztességtelen, mert még egyikünk sem mondott ki véglegesen semmit, tehát szabad mindenki.

Másodszor, 25 éves vagyok, és eddig nem volt barátnőm. Igen is biztosra akarok menni, és nem akarok többet bénázni.

Ahogy tapasztaltam, két lányt simán lehet egyszerre szeretni. Teljesen más egyéniségek, más dolgokról beszélgetünk, és más érzelmi világ van köztünk mindkettővel, és nekem nem jelent problémát párhuzamosan a kettőt folytatni.

Ráadásul, ahogy észre vettem, a lányok is ezt csinálják, hogy egyszerre sok fiú udvarol nekik, és többnek is hagyják. Akkor meg nekem fiú létemre miért kéne egy lányra "pazarolnom" az időmet, aki majd végül pofára ejt, mert talált magának egy jobb képű pasit...

2015. jan. 30. 01:40
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért írtad ki a kérdésed, hogy megnyugtassunk és tiszta lelkiismereted lehessen? Nem másokhoz kell hasonlítanod magad, hogy "bezzeg ő csinálhatja", hanem magaddal kell számvetést csinálnod, hogy megéri-e játszadozni. Hogy azt akarod, hogy legyen egy nőd, vagy, hogy meglegyen A nő.
2015. jan. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Aki kicsit is sikeresebb a nőknél, mind így csinálja! Mindkettő úgyse fog bejönni, örülj, ha legalább egyik összejön!

Ha ingatlant árulsz, azt is mindig csak 1 embernek mutatod meg, aztán vársz hetekig a válaszára? Így sose vesznek tőled!

2015. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Versenyeztesd őket, nagyon okos!
2015. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ! Természetesen nem a lelkiismeretem tisztára mosása céljából írtam ki a kérdést, hanem mert gondolkodóba ejtett a helyzet, és kíváncsi voltam, mások hogyan látják ezt, hátha értelmes gondolatok is érkeznek a válaszokban, és ez így is lett.

A #14-essel egyet tudok érteni, a párválasztáshoz jó taktika is kell, ha sikert akar elérni az ember. Egyébként sok lánnyal beszélgetek, szinte naponta van egy újabb kiszemelt, és tényleg nem könnyű a választás a hölgyek között... Szóval ember legyen a talpán, aki okos tud lenni mindig. :D

2015. jan. 31. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!