Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egyáltalán megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán megpróbálni?

Figyelt kérdés

Tehát, van egy lány, nagyon szép, aranyos, fél éve az osztálytársam, de a nevén kívül semmit sem tudok róla.

Én 19 éves vagyok és viszonylag ,,különc", régebben nem voltam ilyen, de mostanában inkább ülök egyedül, néha 3-4 emberrel pár szót váltok, magyarul nem vagyok egy nagypofájú, de a sokak szerint kicsit bunkó (persze, ha hülyeséget kérdez, nem fogok kedvesen válaszolni).

A lényeg, hogy szokott nézni, bár lehet, hogy csak, mert zavarja, ha én odanézek, (és ez a valószínűbb:D) ki tudja... viszont ő igencsak (a szememben) gyerekes emberekkel van napközben, bár sokat nem beszél velük.

Félek megszólítani is, mert eléggé különbözünk, aztán, ha nagyon melléfogok, én nem bírnám hallgatni magamról, hogy micsoda nyomorult vagyok. Esetleg valami tipp, hogy szólítsam meg, ha egyáltalán nem szeretnék beégni?



2015. jan. 23. 17:48
 1/5 anonim válasza:
sztem mondd ezt neki:(ha mered:) )miota eloszor meglattalak azota nem birok nem rad nezni.ha o is szerelmes beled tuti a siker.es meg jol is esik neki :)
2015. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem az, akkor meg elég sokáig kellemetlenül érezhetem magam...
2015. jan. 23. 18:06
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Inkább beszélj vele, nincs veszteni valód.

Az ember az esetek többségében nem azt bánja meg amit megtett, hanem azt amit meg sem próbált.


Ahogy az "Időgép" c. filmben mondták


A legkínzóbb kérdés amit ez ember feltehet magának: Mi lett volna ha...?

2015. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez nagyon igaz mondas.enis jartam mar igy es hidd el jobban bant mintha megprobaltad volna es nem sikerul
2015. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 kicsivel nyugodtan legyen nagyobb önbizalmad!!És ha rosszul is sülne el a dolog,mi gond lehet,fiatal vagy elötted az élet,és csajok.ugyhogy gyerünk oda hozzá!!!
2015. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!