Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz elaludni egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz elaludni egy randin?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Az előbb ment el a srác. Párszor eddig randiztunk már, Ma este átjött filmezni, de én elaludtam a filmen kb. 20 perc után. Mikor vége lett a filmnek befordultam a fal felé és aludtam még picit. Utána mondta hogy megy haza és hiába mondtam hogy maradjon, mindenképp menni akart. Azért mert elaludtam?

Nem kamu, teljesen komoly. Egész héten reggeltől estig dolgozom, nagyon elfáradtam.

Előre is köszi! 23/L.



2015. jan. 31. 01:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem léggé gáz. De ez az eset inkább vicces. :D
2015. jan. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint sikerült mellényúlnod a filmválasztással :)

Legközelebb valami izgalmasabbat nézzetek,mert nyilván nem azért jött a srác,hogy bealudj...

2015. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
hát eléggé,tuti felköltöttelek volna és megkérdezem mi a fuck ? aki nem szopik az ne aludjon mellettem.
2015. jan. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szégyellem magam miatta, de nem tehetek róla.

A filmet ő választotta... :D

2015. jan. 31. 01:59
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a gáz hogy 23évesen ennyi max. az igényed,hogy felhívsz magadhoz valakit,és filmet néztek.
2015. jan. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Ha tényleg nagyon fáradt voltál, akkor meg kell értenie a dolgot. (milyen filmet néztetek? :) )
2015. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Minden bugyid megvan még?

Van otthon majonéz,vagy testápoló?

Dobd ki.

2015. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Miért nem bújt melléd?

Ilyen alkalmat nem hagy ki egy normális fiu.

2015. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

én egyszer szopatás közben bóbiskoltam el.

átjött a nő,elvoltunk egy darabig,hulla fáradt voltam.

aztán elkezdett mászni elővette a gatyámból a farkam,szopta,erre mondja-ne nézd,úgy nem tudom.-mondtam jó nem nézem és a szememre raktam egy párnát majd hátradőltem.

kb azonnal elaludtam,arra ébredtem,hogy beba-szta a bejárati ajtót haha.

2015. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Btw én sem értem a srácot,hogy miért nem használta ki a lehetőséget,pedig ez olyan sablon,szinte adta volna magát a folytatás.Ez a ciki...
2015. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!