Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már veletek olyan hogy belétek szeretett egy lány megadtatok neki mindent és egy hónap után kiszeretett belőletek és eldobott titeket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 15:26
 1/8 anonim válasza:
Nem.
2015. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, de gondolom veled már volt.
2015. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aha 14 évesen :D de ő úgy mondta, hogy csak fellángolás volt :) nagyon szerettem mégis eldobott...ez van .
2015. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Nem. mi nem adunk meg mindent egy nőnek...mindig kielégítetlenül kell hagyni...éhes disznó makkal álmodik effekt ;)
2015. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem nem, de tapasztalanokkal történhetett ilyen (mármint, ha a lány tapasztalatlan).
2015. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Nem szolgára vágynak aki az óhajaikat lesi..
2015. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem.Probalj meg lepest tartani a 21.szazaddal.A nok jonnek mennek szokj hozza.
2015. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A következőt javaslom az ilyen esetek kivédésére: nem kell már rögtön az első hónapban mindent megadni a lánynak! Higgyétek el, nem várjuk el. Bőven elég, ha érdeklődő vagy, sokat beszélgetsz vele, kedveskedsz neki szavakkal, bókokkal, esetleg meghívod egy italra. Nekem, bevallom, ijesztő lenne, ha egy férfi mindjárt a legelején lehozná nekem a csillagokat az égről - bár én nehéz eset vagyok, az is igaz. De az ilyen nagy volumenű dolgok ráérnek majd akkor, ha már komolyabb a kapcsolat.
2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!