Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jövö héten kezdődik a suli és...

Jövö héten kezdődik a suli és a gyakszihelyemen ujra talizok azzal a férfival akivel mindig flörtölök ha ott vagyok ill. Ő is velem és a legtöbbször ő kezdeményez de 1,5 honap kiesés van. Tobbi lent szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ni lesz ha ujra meglat? Megint el fogja kezdeni? En igazabol soha nem szolok vissza amiket mond csak hallgatom. De sokszor volt h en kezdemebyeztem beszelgetest v.mi hulye kerdessel es aztan ott maradtunk 10-15 perceket eszelgetni es mindig mondja milyen jo a testem meg hogy nem tudja levenni rolam a szemet.....mit tegyek? Ertelmesekre vok kivancs...18L vok ő 40korul sztem tul nagy a korkulonbseg bocsi az ekezet hianyossagairol

2014. aug. 27. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted 1.5 hónap alatt felejt az ember?

Gondolom már a héten arról beszélnek a munkatársakkal, hogy már csak 3 nap és jön a csajszi

2014. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 munkatarsam tud csak a dologrol nem hiszem h elpletykaltak volna masnak legalabbis remelem koszi a valaszt
2014. aug. 27. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha konkrétan így kimondja, hogy jó a tested, akkor nem nagyon lát benned többet. Csak ne szeress bele, és nem lesz gáz. :D


Egyébként ha a 40-es pasik jönnek be, akkor gondolom nincs túl jó kapcsolatod apukáddal. Figyeld meg, van-e hasonlóság köztük, meg gondolj vissza arra, apukád hogyan viselkedik anyukáddal.

Ha a családodban gáz van/volt és a gyakvezed is hasonlít apádra x szokásban, akkor spuri a közeléből, mert megégetheted magad.


21L

2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt ..apukam meghalt mar 4 eves korom ota nevelo apam van es talan annyi a hasonlosag h ő is bamulja a testem de nem durvan de neha eszreveszem h megakadt 1 pill a cicimen a szeme de nyilvan mert ferfibol van soha nem kezdene ki velem es en se vele
2014. aug. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!