Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszem egy fiúnak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem egy fiúnak sem, fogalmam sincs mi lehet az oka. Ez így fog maradni vagy változik?

Figyelt kérdés
Beszéltem erről már a szüleimmel, bátyámmal, de csak azt mondják, nyugi, majd el jön a nagy ő. Eddig nem igazán így történt. Ez évben betöltöm a 18-t és magányosnak érzem magam, hogy nincs kihez hozzábújni, vagy egyszerűen beszélgetni egy pohár málna mellett. Óvónőnek tanulok, így napi kapcsolatba kerülök a 3-6 és egész 16 évig terjedő korosztállyal, és nekik csak az a téma, hogy őket így hagyták el, meg emígy hiányzik neki a barátja/barátnője. Elég rossz érzés, hogy ehhez képest én egyedül vagyok. Mit gondoltok, fog ez változni valaha? 17/L
2015. febr. 4. 13:03
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
Változni fog, azon túl ha nem vagy megelégedve a külsőddel akkor változtass rajta, ha a személyiségeddel nem vagy megelégedve akkor pedig vegyél fel új szokásokat és viselkedés mintákat.
2015. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Nem a kinézeted az oka? (Tudom bunkó a kérdés de más okot így nem tudok leszűrni hogy nem tetszel egy fiunak sem)
2015. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legyél pozitívabb. Lesz udvarlód bőven.
2015. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Persze hogy fog valtozni.
2015. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

17 évesen, a számodra szórakoztató tevékenység a gyerekek nevelése és szórakoztatása a pörgős bulik helyett. Szerinted a te korosztályod számára ez úgy általában mennyire vonzó?


Ne értsd félre, nem megbántani szeretnélek, amit csinálni fogsz, az nagyon kedves és szép, hálás szakma, sokan lesznek érte hálásak, de azért mégiscsak csökkented a "népszerűségedet". Igazuk van a többieknek, majd téged is megtalál egyszer a szerelem, addig is élvezd ki, hogy azt csinálsz, amit csak szeretnél, mert utána lehet teljesen meg fogsz változni.

2015. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Odabújni es beszelgetni egy pohar malna mellett" :DD

Flegma alaptermeszetem ellenere ezen mosolyogtam,nagyon aranyos.:)


Egyebkent lehet hogy tetszel csak nem veszed eszre

Vagy úgy nezel ki mint a 120 kilos,kefebajszos goth Kondas Piri.

2015. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Minden változik a lényeg nem!!!

Ez a jó az elmúló években.

2015. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérhetnék rólad egy képet privátban?
2015. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni, de én meg vagyok elégedve a külsőmmel: Barna haj, sötétbarna, majdnem fekete szemekkel. 179 cm vagyok és karcsú, na nem az a gebe, hanem olyan kellemesen telt.
2015. febr. 4. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos szép vagy, e felől semmi kétség, csak gondolom tényleg kicsit visszahúzódó. Nem is tervezted, hogy kicsit többször kimozdulj?
2015. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!