Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek kell lennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy Nyilas horoszkopú férfinak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pontosan mi jellemzi őket szerelmi téren és egyébként... Manapság sok az ilyen horoszkópos kérdés. Én nyilas vagyok, de az, amit a horoszkóp ír, nemigen szokott bejönni, vagyis nem minden területen...

Mi jellemzi a nyilast általában?

(Ilyen szintű horoszkópokkal nem szoktam találkozni.)


2010. febr. 10. 14:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Annyit hozzá tennék, úgy, hogy nem tudom mi az aszcendensed:

Kos, Oroszlán, Ikrek jegyű lány illik.

2010. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Arról, hogy milyen időpontban születtem, nincs pontos adat, mindenesetre tudtommal 17:20 körül születtem...
2010. febr. 10. 15:14
 13/26 A kérdező kommentje:
Egyébként sose kések el:D.
2010. febr. 10. 15:16
 14/26 A kérdező kommentje:
...és szeretnék békés családi életet élni majd, ha lesz párom... De amúgy tényleg sokminden jellemző rám, amit írtál... Köszönöm!
2010. febr. 10. 15:18
 15/26 anonim ***** válasza:

Tá-lál-lá-lá!


Megvan, Rák aszcendensű vagy, ami szöges ellentétben vagy a nyilas és oroszlán tűz jegyekkel!!!


A Rák víz jegy, családcentrikus, érzelemben gazdag!


Kicsi más vagy így, de a Rák nagyon jó jegy férfiban, szerintem:)

De azért a Rákoknak is vannak rossz tulajdonságaik:)



Rák aszcendens:

Hangulatváltozásait nehéz követni, mert nincs összefüggésben a külvilág eseményeivel. Bár gondolkodását, tetteit az érzései irányítják, mégis gyakorlatias és megbízható. Már gyermekkorában is felelősségteljesen viselkedett. Mindig a maga útját akarta járni, már gyermekként is, mert sosem keveredett botrányos, zűrös ügyekbe. Megérzései rendkívül erősek és nagyon bele tudja élni magát mások helyzetébe. Viszont csak akkor érzi jól magát, ha önt is irányítja valaki, ha van kire támaszkodnia, s főleg van, aki átvállalja a felelősséget, a döntéseket.

2010. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Igen, ez közel áll a valósághoz.

Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 10. 15:28
 17/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Légyszi olvasd el ezt, ez illik rád?

Kíváncsi vagyok!

Légyszi válaszolj! Köszi.


Ez amúgy Bak jegy:)


Természetében szaturnuszi vonások dominálnak, azaz céltudatos és nagyon kitartó. Egyenes, megbízható és türelmes, nagy önuralommal rendelkezik, erős akaratát legtöbbször anyagi célok felé irányítja. Az erkölcs és a hangyaszorgalom élő szobra, egyszerűség és puritánság Mindent a célszerűség és a megfoghatóság alapján kategorizál. Kerüli a felesleges pazarlást. Amit egyszer elhatározott, azt végre is hajtja. jellemzi. Elveihez ragaszkodik, ezért hűséges típus. Önbecsülése egészséges, sőt, néha az idegenek szemében ez már önhittségnek vagy sznobizmusnak tűnik. Kemény, barátságtalan álarca mögött nagyon is sebezhető lélek lakozik. Nehezen megközelíthető, és csak ritkán mutatja ki érzelmeit. Ez, persze, nem jelenti azt, hogy érzéketlen. Azért tart három lépés távolságot a világgal, hogy ne érhesse csalódás. Megjelenése, modora általában konzervatív, akárcsak az emberekhez való viszonya. Még a közvetlen családtagjaival szemben is él egyfajta gyanú a lelkében, mintha állandóan attól félne, hogy nem szeretik eléggé, és egyszer csak hűtlenül elhagyják. Mindent elkövet, hogy kényelmet és biztonságot teremtsen övéinek, az anyagi jólétért képes erején felüli áldozatokra is, ám a jólét az ön szemében csupán díszlet. Nincs az a magas jövedelem, ami mellett megengedne egy kis gondtalan költekezést.A Bak/Bak nő hűséges és megbízható feleség, de csak olyan férfi mellett érzi jól magát, aki nem igényli a rafinált női praktikákat, hanem elfogadja az egyszerű természetességet. A háttérből gondoskodik szeretteiről, és soha nem hánytorgatja fel azt az áldozatot, amit értük hoz. A Bak/Bak férfit önző célok vezérlik, amikor házasságot köt. A régi, patriarchális családfő szerepét tölti be, aki tiszteletet követel a gyerekektől, odaadást és szolgálatot a feleségtől, s úgy véli, mindez azon a címen jár, hogy ön a családfő. Ha a Nap diszharmonikus sugárzást kap, akkor pesszimizmusa felerősödik, keménysége akár kegyetlenségbe is átfordulhat. Környezetével és önmagával szemben egyaránt kíméletlen. Fél minden érzelemtől és csalódástól. Nehezen teremt kapcsolatot és a fukarságig kötődik az anyagi világhoz.

2010. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az ugyanezen a napon született lányra (pontosan ugyanezen a napon) mi a jellemző? Ha nem kérek túl sokat, hogy egy ilyen bő válasz után még ezt is megkérdem...
2010. febr. 10. 15:32
 19/26 A kérdező kommentje:
A házasság kivételével szinte minden igaz rám...
2010. febr. 10. 15:37
 20/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem önző céllal házasodnék, és nem tartom úgy, hogy a családfői szerepem miatt szolgálnia kellene a feleségemnek.
2010. febr. 10. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!