Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek kell lennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy Nyilas horoszkopú férfinak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pontosan mi jellemzi őket szerelmi téren és egyébként... Manapság sok az ilyen horoszkópos kérdés. Én nyilas vagyok, de az, amit a horoszkóp ír, nemigen szokott bejönni, vagyis nem minden területen...

Mi jellemzi a nyilast általában?

(Ilyen szintű horoszkópokkal nem szoktam találkozni.)


2010. febr. 10. 14:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Különben mostmár érdekel, hogy miért érdekelt, hogy igaz-e ráma a Bak horoszkópja:D
2010. febr. 10. 15:46
 22/26 anonim ***** válasza:

Azért érdekelt, mert a Nyilas jegy végén születtél, tehát közel vagy a Bak jegyhez!


Milyen lány érdekel? Nyilas lány? Vagy Bak -jellemzés?

Mert ha Nyilas a lány, akkor illetek, bizony, mert ő is hasonló, mint te!

2010. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"milyennek kell lennie egy Nyilas horoszkópú férfinak?"

önmagának.

2010. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy napon születtünk:). Én is 1989. 12. 16-án születtem, csak én lány vagyok.:)

20/L

2010. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ja igen és a barátom is nyilas, csak ő 21 éves. Nagyon jól kijövünk egymással.

Mondjuk a legelső barátom is nyilas volt, de közte és a mostani között óriási a különbség viselkedésben. Persze vannak köztük hasonlóságok, de alapjában véve teljesen más személyiségek.

20/L

2010. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Az asztrológia a legnagyobb áltudomány


[link]

2010. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!