Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utcan ilyenkor hogy lenne...

Utcan ilyenkor hogy lenne szerencses csajozni?

Figyelt kérdés

Ahogy setalok kb minden masodik lany megtetszik ugyhogy mar nem nagyon birok magammal. De hogy kene odamenni hozzajuk? Ha odamennek akkor a vagy van baratom, vagy sietek dumaval lehet leraznak. Valami jo otlet hogy tudnek beszedbe elegyedni veluk?

18/F


2014. jún. 16. 19:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Csak legyél Önmagad,felesleges tré szövegekkel próbálkozni,indulj ki magadból,csak van stílusod...
2014. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez rajtuk múlik, nem rajtad. Lehetsz a világ legnagyobb dumása, ha nem tetszel nekik. Másrészt nem minden nő fogékony a hülye felszedős dumákra, pl. én sem. Nálam mondjuk sokkal többre mennek azzal, ha egyszerűen őszinték, (pl. Szia, hogy vagy? Nagyon tetszel nekem, stb.) ahelyett, hogy valamilyen hülyeséggel akarnának beetetni.
2014. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Én is szoktam az utcán csajozni.


Igen, arra készülj fel, hogy kb. minden második le fog téged koptatni 30 másodpercen belül. De a legtöbb lány elég rendes még a visszautasításkor is. A legtöbbjükön akkor is azt látom, hogy szinte sajnálják hogy elküldenek.


De lehetséges a csajozás persze. Rengeteg olyan lány van, aki például nem jár esténként szórakozni vagy nincs túl nagy ismerősi köre, ezért szinte csak ez lenne az egyetlen optimális ismerkedési opció neki, hogy férfiak szólítják meg az utcán.


Én azzal szoktam odamenni a lányokhoz a legtöbbször, hogy tudnak-e a közelben kisállat kereskedést. Ez jó téma és jó beszélgetést lehet belőle kihozni, mivel a legtöbb nő szereti az állatokat és szívesen beszélget róluk. Aztán lehet másra térni. Viszont ne tartson túl sokáig az egész. 10-15 perc alatt megkedvelteted magad vele és utána elkéred a telefonszámát, hogy folytathassátok később a beszélgetést.

2014. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

2:

Értem amit mondasz, de ez a beetetős rész nem így van.


Én már kísérleteztem vele régebben. Sokkal kevesebb lány adta meg a számát és sokkal kevesebb lánnyal jött össze aztán randi akkor, amikor nyíltan olyan szövegekkel mentem, mint hogy "tetszel". Ezt jó sok nőnél való kezdeményezés után mondom, hogy a nők jobban szeretik azt hogyha csak 80%-ban biztosak benne, hogy akarsz tőlük valamit (amikor indirekten nyomulsz), mintha 100%-ig biztosak benne (amikor direktben nyomulsz). Valamiért a nők szeretik azt a kis bizonytalanság faktort (ezt általánosságban mondom, nem minden nőre érvényesen); hiszen ahogy mondom, sokkal több lány adta meg a számát és aztán többel is lett randi, amikor valami kamuval mentem oda hozzájuk, mint amikor "szia tetszel" szintű dologgal.


Még annyi, hogy azért vannak kivételek. Például ha egy lányon nagyon látom hogy tetszem neki, akkor néha én is direkt stílusban szólítom meg. De én jellemzően olyan lányokat is megszólítok, akiken nem látom a megszólítás előtt egyértelműen, hogy bejövök nekik, egyszerűen csak nekem tetszenek.

2014. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Persze nem is ilyen betanult dumakra gondoltam en sem. Csak nekem ez az odamegyek es megmondom neki hogy tetszel nem igazan megy. Tehat valami olyasmire gondolok mint az allatkereskedeses dolog. Szoval amivel elkezdem es raterek amire akarok...
2014. jún. 16. 19:23
 6/27 anonim válasza:
lány vagyok és hozzám is jöttek már oda helyes pasik. volt aki valami hülye szöveget lenyomott de volt aki kedvesen érdeklődött egy posta vagy egy buszmegálló felől. a hülye-szövegeseket meg azokat akik nem tetszenek általában kedvesen elküldöm de akik nekem bejönnek azokkal kedves elbeszélgetek :)
2014. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4-es: Akkor én valami nőnek beöltözött reptoid vagyok szerinted? Mert én igenis utálom az ilyen jellegű manipulációt. Ha valaki akar tőlem valamit, akkor vagy őszinte legyen, vagy maradjon tőlem távol. Volt olyan pasi, akivel amúgy sem igazán akartam összejönni, de nagyon rossz benyomást tett akkor, mikor felcsalt a lakására egy romantikus vacsira, mikor nem is ezt beszéltük meg. Azt a benyomást keltette nálam ezzel az akcióval, hogy kétségbeesett, és nem mindig őszinte.
2014. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: Csak nem attól félsz, hogy visszautasítanának?
2014. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

7:

Nem. Leírtam, hogy általánosságban beszélek. Nem minden nő olyan, mint amit én leírtam. Vannak olyanok is, mint például te. De én a nagy számok törvényére építek és általánosságokra, mert ha nincs senki az életemben, akkor igyekszem minél több nőt megszólítani.


Ez a manipuláció arra jó, hogy valahogy elkezdődjön a két ember közötti ismerkedés. Soha egy lány sem tudta meg, hogy az állatkereskedéses szöveg kamu volt, azután sem hogy komolyra fordultak vele a dolgok. Tehát hiába utálod te is, meg még biztos többen is, de sosem tudjátok meg. Mindenki boldog.


Ez a vacsorára felcsalás szerintem is fa-.szság. Csak mert egy apró kamuval indul a dolog részemről, ez utána a későbbiekben nem jelent semmit. Nem szoktam hazudni a lányoknak, mert azt általában észreveszik. Mikor élettapasztalatokról, múltról, megtörtént dolgokról, tervekről, stb-ről beszélek a lányokkal randin, ismerkedéskor, sosem kamuzok.

2014. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9-es: Mindig az okokat keresem az emberek viselkedésének a hátterében. És bizony nem tudok megbízni meg egy olyan emberben, aki nem képes nyíltan kimondani, hogy mit akar. De ha te nem az adott emberrel akarsz megismerkedni, csak egy csaj kell a sok közül, akkor neked van igazad.
2014. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!