Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy utaljak arra hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak arra hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon szerelmes lettem egy fiuba,aki mellesleg az osztalytarsam. De nem tudom mit tegyej,ugyanis a reakcioi kozombosek. Sokszor figyel orakon,szoktunk is sokat beszelgetni.de nem tudom... KÉRLEK SEGÍTSETEK!! 14L

2015. febr. 7. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bökd meg Facebookon. A mai tinik ezt csinálják.
2015. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sorryimswag válasza:
Hány éves vagy hol laksz?szerintem amikor hazaérsz az iskolából beszélgessetek facebookon minden napnak aztán talán küldhetsz neki képeket valószínüleg ő is fog majd ha érzed hogy közel vagytok egymáshoz meg olyan mintha neki is tettszenél mond meg neki 16L (de arra kíváncsi lennék hogy hány éves vagy és hol laksz?
2015. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sorryimswag 14 éves vagyok
2015. febr. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!