Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diszkóban, ha egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóban, ha egy nagyon jó csaj leszólítana, hogy bejössz neki, de iszonyat büdös alkohol és hányás szaga lenne, elküldenéd?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én el..

akár milyen szép ha hányás szaga van az undorító :)

2010. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy elküldeném.
2010. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak azért szólítana le mert be van rúgva és csak megakarja magát dugatni...igazából nem is jössz be neki :)
2010. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

naná.

most vegyek fel gázmaszkot és úgy beszélgessek vele vagy dugjam meg? vagy nem tudom mit akartál kihozni ebből az egészből...

még annyira se kellhet hogy leszopjon, mert hát rókázott..aztán rakjam a szájába a farkam? még mitnem!

21


(egyébként nem járok diszkóba XD)

2010. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha életem szerelmének tűnik, és látom, hogy nincs beb@szva, hanem csak vmi bunkó f@sz lehányta, akkor nem:D Hazahoznám és megfürdetném:P
2010. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Futurare ***** válasza:
77%

Én hazahívnám, és itt altatnám. Majd reggel marasztalnám, mikor már nem olyan ázottkutya feeling az egész csaj....


M.H.

2010. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Hm, attól h egy csaj kiadta magából a felesleges piát, szopni tud, nem? Csak ne kelljen smárolni vele :P
2010. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 thedani ***** válasza:
41%

Na ez egy jó meglátás, szopni még tud. Másra nem is jó.

Én speciel nem szeretem a szopást, de ez az egyetlen dolog amit lehet vele kezdeni azon kívül hogy elküldöd. Szóval veled vagy nélküled, de úgyis kimegy a wc be, csak ha veled megy ki akkor legalább nem a hányás jön ki a szájából :)

2010. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meg szép, hogy elküldeném!
2010. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aztán majd szopás közben lehányná áldozatát! Mert nagy a avlószínűsége! :-D
2010. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!