Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha egy kínai csajszival randizok? Mennyire elfogadott ez a társadalomban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt mert ugye, ha romákról lenne szó akkor a magyarok többsége azt elítéli érthető okok miatt.Meg persze a romákkal(persze tiszt. a kivételnek) ellentétben a kinai szorgos nép/kisebbség, tehát nem segélyeken lógnak. Az itt a probléma hogy a szüleimnek még nem mondtam el.Biztos meg lenne a véleményük, ők szerintem azzal jönnének hogy a kinaiak meg veszélyesek.Tényleg így van? van miért tartanom?


Meg érdekes a környezetem, haverok, barátnők hogyan reagálnának erre...

Érdekes, van egy néger/szinesbőrű(gyönyörű félvér) lány ismerősöm is, de őt pl. tuti elfogadná mindenki, vagyis legtöbben.



2015. febr. 12. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ápolt, tiszta a lány? Mert hallottam már ennek ellenkezőjét a kínaiakról.
2015. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Nekem volt már vietnámi barátom is és a mostani barátom pedig Koreai! Ezzel az erővel az is elítélendő!
2015. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen az és nagyon csinos.
2015. febr. 12. 08:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyébként hol ismerkedtél meg a lánnyal? puszta kíváncsiság.
2015. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egerben
2015. febr. 12. 08:24
 6/14 anonim ***** válasza:
De cipőboltban, kínai étteremben, suliban?
2015. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem tudnálak ezért elítélni. Felőlem aztán egy kecskével is összejöhet valaki, ha ettől boldog lesz. Ez a lényeg, meg amúgy is ki vagyok én, hogy ítélkezzek mások felett (amúgy én is kipróbálnám ázsiai lánnyal, szóval hatványozottan igaz :D).
2015. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond nincs vele...
2015. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz, mert borotválkozni nem szeretnek :D

Fürdőben dolgozom és van szerencsém mindig látni az öltözőben,hogy egyik sincs megborotválkozva. :D


Amúgy nem elítélendő,sok sikert nektek

2015. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"De cipőboltban, kínai étteremben, suliban?"


Szerintem ki tudnád találni, de amúgy kajáldában.

2015. febr. 12. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!