Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság mi az elfogadott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi az elfogadott egy randi esetén, a férfi fizet mindent vagy a nővel feleznek?

Figyelt kérdés
Tehát: Mindent a férfi fizet. Vagy Egyszer a férfi, egyszer a nő fizet. Vagy igazságosabb talán a felezés (mondjuk több helyre is megyünk) és mindenhol felezzük a költségeket.
2015. jan. 13. 11:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Úgy lenne az illő, hogy feleztek, elvégre egyenjogúság van....
2015. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Igen, egyenjogúság van, egyenlően kell fedezni a randi költségeit.
2015. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Fiataloknál ( értsd: szülő zsebpénzén élsz ) a felezés a korrekt.

Saját kereset esetén, mint férfi én szoktam/akarok fizetni, de általában eddig nem hagyták és feleztünk :)


Mivel úgy tartom, hogy add önmagad, a saját életszínvonalod, így nem szoktam drága helyre vinni, ha nem tehetem meg, így nem lenne probléma sose az se ha én fizetném az egészet. És legalább nem szoktatod hozzá olyasmihez amit nem is tudsz nyújtani neki :D

2015. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Semmi koze az "egyenjogusaghoz". Hogy jon az ide?


De viszont en is annak latom az ertelmet, ha feleznek, vagy az fizet aki invitalt. (Nem jarnek olyan novel, aki nem invital) Elso randinak pedig amugy is sokkal jobb szerintem olyan dolog, amiert nem kell fizetni. pl. seta

2015. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
plusz infó még: 30 évesek vagyunk,értelmiségiek,és hosszútávú szerelmi kapcsolatot keresünk.
2015. jan. 13. 11:19
 6/27 A kérdező kommentje:
Mind2en keresők vagyunk!
2015. jan. 13. 11:20
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Férfiként én ezt nem így látom! Az első néhány randi biztosan úgy illik, hogy a férfi fizet, a többi egyezség kérdése. Én tuti nem kérném a lányt, hogy szálljon be a költségbe még később sem!
2015. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem az számít, hogy mi az elfogadott, hanem hogy az adott férfi és nő hogyan gondolkozik erről. Mert pl. lehet ma az a divatos, hogy a randin feleznek, én nőként akkor is elvárom, hogy az elején a férfi fizessen mindent.
2015. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
utolsóhoz: ha a nő ragaszkodik h felezzünk, akkor ő most nem várja el h a férfi fizessen mindent, vagy csak kéreti magát??
2015. jan. 13. 11:28
 10/27 To7ka ***** válasza:
100%

Naaa.. Megnézném azt a sikeres randizó első pár válaszolót itt, aki bedobja a kávézóba a randi felénél, hogy "na drága, Te ittál 260Ft-ért egy colát, én teáztam 340-ért, adjad szépen a pénzt, felezzünk."


Ez marhaság!:) Egy normális nem túl költséges randira hívod el, Te hívOD el, tehát úgy készülsz, hogy Te állod a költségeit. Na ez értelmes esetben maximum 1000 Ft. Ha Ő ragaszkodik hozzá, vagy magától felajánlja, akkor az korrekt Tőle, de ilyenkor is illik azt mondani, hogy oké, a következő kávézást Te fizeted.:) Utána meg ha együtt vagytok egy hosszútávú kapcsolatban, akkor folyamatosan meglepitek egymást, egymásnak akartok örömet, ha ez egyoldalú lenne, és csak Te hívod meg őt mindenhova és fizetsz is, akkor nem a megfelelő nővel vagy.

2015. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!