Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csak szexet akar, legalábbis arra célozgat, akkor van esély komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
elég furcsa nekem.. azt veszem ki a célozgatásaiból, hogy jólenne ha lefeküdnénk, de semmi egyéb... nem akarok megint beleszeretni valakibe akinek csak a farkam kell. tanács?
2010. febr. 11. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
hagyd a fenébe.. találsz te egy értelmesebb lányt is.. :)
2010. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem akkor ne fektesd le... ha nem akarsz beleszeretni.vagy kérdezd meg tőle h mit akar tőled?persze ne ilyen nyiltna, célozgass addig,mig elnem mondja...
2010. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
2 esélyes sztem kockáztass (húzd meg) (pasi)
2010. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
elsővel egyet értek nm jó ha a lány célozgat rá mindig a fiú dezdeményezzen..
2010. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. régebben volt köztünk egy nagyon erős vonzalom, akkor még mind2en kapcsolatban éltünk... nemrég mind2en szakíottunk ill őt kidobták.. most nem érzem sajna azt a lángot.. pedíg az nagyon jó volt. :) :$
2010. febr. 11. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Dugd meg úgy, hogy beléd szeressen:D
2010. febr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez eddíg a legjobb :D köszi :)
2010. febr. 12. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Most olvasd el a kérdésedet és válaszolj magadnak... Ő csak dugni akar most mi ezen olyan nehezen megérthető?
2010. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Némelyik nők mind egyformák! ESZE SEMMI DUGD MEG JÓL! (hogy nekem nincs ilyen lehetőségem)=D
2010. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

képzeljétek, h a lányoknak is vannak szükségleteik :P


sztem egyszeri alkalom még "fog fájni". szexeltek egy jót és mindenki boldog.

de többször tényleg ne menj bele!

2010. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!