Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, hogy lábfétisem van?

Figyelt kérdés
Félek,hogy furcsállja majd a dolgot és nem fog ezért szexuálisan vonzódni hozzám.
2014. dec. 12. 22:21
 1/8 Katolikus plébános ***** válasza:
Mondd.
2014. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért ne vonzódna hozzád.
2014. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
Úgy egy 20 kérdéssel ezelőtt volt egy lány aki rájött! Ott nem jól jött ki a dolog!:D Keress rá, tanulságos lehet!:D
2014. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy furcsállná, attól még vonzódni fog hozzád. Plusz valószínűleg, majd a kedvedre akar tenni.. Meg hát ez nem egy undorító dolog.
2014. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindent el kell mondani.
2014. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szard le, hogy mit gondol majd rola
2014. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd el. A kommunikáció fontos egy kapcsolatban. Ha nem jön be neki, akkor nincs semmi, le van x@rva. Ha igen, akkor jól kijöttök belőle.


Én azt is elmondtam a barátnőmnek, hogy párszor sikerült magam leszopni és megujjaztam a seggem, mégse lett semmi baj.

2014. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De figyelj már, annyi ilyen kérdést olvasok itt. Nekem is lábfétisem van. Durváááán... :D Volt már néhány barátnőm, és egyik sem mondott erre semmi gáz dolgot, szépen rávezettem őket, illetve belevezettem őket. Nekik ez furcsa és új dolog, és egy furcsa új dolognál az első benyomás fogja eldönteni, hogy szereted-e. Érted... Nincs ebbe semmi. Nem hiszem el, hogy egy lánynak nem tetszik ha dicsérik hogy jaj de szép cuki lábad van, jól áll ez a cipő, biztosan a talpmasszázst is szeretik, egyfajta extra odafigyelést jelent nekik.

Aztán meg... hogy csókolgasd meg nyalogasd a lábát, a többit meg ne is említsük... hát lényeg hogy azt is finomabban fogják venni :D

2014. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!