Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok vonzalmat kelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arc78 kérdése:

Hogyan tudok vonzalmat kelteni msn-en egy lányban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal neten és egész jól elbeszélgetünk egymással. Tudtok mondani valami témát vagy valami módszert amivel vonzalmat tudok kelteni benne?
2010. febr. 13. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A "helyesírós" vagyok. Nem tettem hozzá az előzőhöz(tegnapihoz), hogy én is lány vagyok, járok bulizni, Unicumot iszom sörrel> nem szentfazék anyucikedvence típus vagyok, szóval nem a levegőbe beszélek. Az meg elég sajnálatos, hogy ciki igényesnek lenni írásban... Ja, és ha már ez a helyzet, inkább légy kicsit"ódivatú"(bár még mindig nem értem miért is néznének hülyének csak azért mert nem vagy hányaveti lazasrác), úgy nem csak az idétlen fruskáknak fogsz bejönni. Szerintem:)
2010. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Beviz Elek ***** válasza:

Én pedig a fiú helyesírós vagyok. Ma a fruskák a gyönyörűszép lányok. Sajnos, nagy átlagban a szépség és a szép belső (legalábbis 20 alatt) nem fér össze. Aki szép és ad magára, kicsit nyávogósabb (igazi plázacica), aki meg nem annyira szép (mert nem annyira ad magára), az lehet, hogy normálisabb. A 3. kategória aki se kívül se belül nem szép. Eddig ez a tapasztalatom, de ugye ez nem szentírás.


19/f :)

2010. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

15:25 !

A legjobb barátnőm , nagyon gyönyörű és nagyon kedves , egyáltalán nem plázacica, Tehát én őt abba a kategóriába sorolnám hogy : szép is és mint ember , ott belül is "szép"!

És ő 15L


Üdv. 14L

2010. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!