Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ilyen elcseszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen elcseszettül Forever Alone?

Figyelt kérdés
Az összes haveromnak barátnője van,én is szerelmes vagyok de visszautasított. Nem tudom elfelejteni egy éve,mindenhogy próbáltam sehogy nemmegy és annyira imádom. Nem látok benne hibát. 14 Éves vagyok

2015. febr. 28. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez a lany az osztalytarsad?
2015. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Üdv a klubban 18/F
2015. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
*Pacsi* ✋ 17f
2015. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen az osztálytársam.
2015. febr. 28. 23:05
 5/20 anonim válasza:
Ne vedd ennyire véresen komolyan az életet. A legtöbb fiúnak még 18 évesen sincs barátnője, legalábbis akiket ismerek, szóval van időd.
2015. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel 14/F.... a legrosszabb mikor a barátaid azzal cseszegetnek hogy neked nincs barátnőd
2015. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a baráti körben a depis forever alone és eléggé idegesít hogy ők írják a bárátnőikről hogy jajj milyen cuki,ezt csináltunk azt csináltunk,közbe én meg otthon One Is the lonliest numbert,Let Her Got meg Coldplay-t hallgatok. Ezalatt az egy év alatt nagyon megváltoztam. A zenei ízlésem inkább volt rockosabb erre most meg...
2015. febr. 28. 23:08
 8/20 TallandThin Boy ***** válasza:
Ezen átestem én is, és sokáig nem tudtam elfelejten. Pár év múlva már szinte semleges lett számomra a lány. Azóta már nem vagyunk osztályátrsak, mivel leérettségiztünk és szétváltak útjaink. Gondolom ti sem lesztek már azok, mivel feltételezem, hogy 14 évesen 8.-os vagy. Próbálj meg másik suliba menni majd, mint ő.
2015. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 TallandThin Boy ***** válasza:

Amúgy meg minden beindul majd, jön a középiskola, jobb esetben a főiskola/egyetem is, ott majd sokkal simábban mennek a dolgok. A te korosztályod nagyon éretlen még, nem úgy mennek a dolgok, mint az idősebbek között.


Csak ne zárkózz el az emberektől és, akkor ők sem fognak tőled. Legyél nyitott és pozitív, ismerkedj.

2015. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha 20-25 évesen is hasonló helyzetben leszel akkor jobban megértelek. Én is ilyen voltam a te korodban és sajnos ez így kihatott az egész középsulis éveimre is. Megértelek én téged hogy te vágysz már erre, de hidd el ha idősebb leszel majd több lehetőséged fog adódni a lányok terén, és számos olyan lányt megismerhetsz akikbe 10x olyan szerelmes leszel majd. De megmondom neked ha már 20-25 éves korodba sem találsz nőt magadnak akkor már érthetőbb lesz a bánkódásod. Másrészt ne kövesd el azt a hibát mint én, hogy sokáig harcolsz a lányért, és várni fogsz rá hátha megenyhül. Nem szabad hidd el, próbálj meg túllépni ezen. Én volt hogy 3 évig harcoltam egy lányért és mindent megtettem hogy megszerezzem, sikertelenül jártam persze, és elé sok hátrányom lett a dologból, és amit a legjobban bánok hogy egy bombázóval jöhettem volna össze, de nekem nem kellett a másik csaj miatt mert reménykedtem abba hátha megenyhül és elfogad, ezt a hibát ne kövesd el.
2015. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!