Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen külsejű fiú legtöbbször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsejű fiú legtöbbször forever alone lesz 40 évesen is és egyedül patkol el?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 28. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sok a pénze, nem.
2014. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye nem jöttök majd azzal, hogy a szépség relatív? Mert ez a világ legnagyobb vicce, ha az lenne, akkor erre a srácra is sok lánynak fájna szegényen is a foga. A szépség kérem szépen, nem relatív.
2014. febr. 28. 19:14
 3/7 Rékcsi ***** válasza:
De a szépség relatív, csak bizonyos határokon belül
2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért érdemes megnézni a csaj szemét az akció előtt, az mindent elárul :D

Amúgy mázlista a srác... Nekem ilyen szerencsém sosem lesz, hogy valaha is megcsókoljon bármilyen nő, hiszen annyira ocsmány vagyok, hogy a filmen szereplő srác hozzám képest egy adonisz.

2014. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt hogy láttam már hasonló csávót, vele azonos csajjal? Attól hogy készült egy ilyen videó, a való életben sose jutna el csókig ilyen volumenű nőkkel, bevallom én sem, hiába vagyok izmos meg jó arcúnak mondható, ezek a nők nyelik a pénzt befelé magyarán erre születtek. Vannak kivételek de azok már foglaltak, és olyan elszigetelt ritka egyedek hogy igazi kincs ha sikerül fellelni akár egyet is.

A srácon lenne mit rendbe hozni, és nem az Ő elképzelése alapján, hanem egy olyanra kéne bíznia magát aki érti a divatot, és a megjelenés bizonyos formáit. A haját normálisan levágni, akkor lefogyni, utána ráhajtani az izomra egy kis szolárium is elférne, és normális ruhákban máris több eséllyel indulna

Mert ahogy most kinéz, az Ő szemszögéből nézve normálisnak hiszi magát, pedig ciki. Olyanok néznek ki így a hollywoodi filmeken kívül, akiknek az informatika mély bugyra az elsődleges.

21F

2014. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak ugye a nők még manapság is jönnek ezzel, ha egy fokkal szebb vagy ördögnél, akkor lesz csinos barátnőd. Holott már nagyon nem ezt éljük, mint apáink vagy nagyapáink, hogy ilyen férfiként is elkeltek, most már a nők nagy része sajnos eszmélt és olyan szinten elkezdett válogatni (nem a válogatással van a gond, hanem azzal hogy maguknál mindenben jobb pasit akarnak csakis), amit a legtöbb pasi képtelen megugrani, mármint a magas lécet. Ezt pedig élvezik a nők, hogy náluk van a nagybetűs pun.i
2014. febr. 28. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, láttam már kb ilyen párokat, és igen meghatározta a kapcsolatot a pénz
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!