Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ennyit utazni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ennyit utazni egy lányért?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon szimpinek tartok de 160km-re lakik. Msn-en nagyon jól elvagyunk. Érdemes lemennem vonattal?

16/f


2010. febr. 14. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztok, azt túléled, aztán majd kiderül, hogy érdemes-e. De nem valószínű ha itt kérdezgetsz...
2010. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is órákat utazgattam annak idején barátnőmhöz. Fárasztó is volt, drága is. mindenki hülyének hitt, de szerettem, szóval megérte. Ilyenekben saját magadnak kéne döntened...
2010. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már felmerűl benned, hogy érdemes e...akkor nem hiszem. Akkor az max. csak haverság.
2010. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak idején, én barom, majdnem ennyit utaztam egy pasiért!!! Főleg úgy, hogy ő csak kihasznált. Többet egy tapottat se tennék meg senkiért. Remélem neked több szerencséd lesz. Egyszer menj el, felér egy kirándulással:D, aztán meglátod, csak nehogy majd úgy belészeress, h aztán nem győzöl utazni.
2010. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szvsz nem jó ötlet, ha nem lesz semmi akk minek utaztál, rájöttök hogy nemjó együtt utána msn n se lesz olyan mint eddig. ha meg összejön meg ott a 160km és a szenvedés, hogy alig tudtok találkozni. szerintem nemérdemes. más eset ha személyesen ismersz meg valakit aki távol lakik de vhol egy közös programon összejöttetek, akkor érdemes lehet ennyit utazni.
2010. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!