Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két tűz között mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között mi a teendő?

Figyelt kérdés
Rövidebben leírva a történetet a lényeg, hogy egy osztálytársamba vagyok szerelmes több mint két éve. Egy ideig volt flörtölés, de neki, úgy tünik nem voltak komolyabb tervei. Próbáltam már elvágni magam tőle, nehezen ment, majd mikor azt hittem, hogy nem függök tőle, újra villámcsapásszerűen jött a felismerés, hogy koránt sincs így. Ráadásul az agyam vadul tiltakozik, hisz nem jó ember egy kapcsolatra. A dolog másik fele, hogy közben összejöttem egy sráccal, akivel boldog vagyok, és mikor vele vagyok el is felejtem azt az osztálytársam. De nem vagyok belé szerelmes. Ami szemétség. Mi tegyek? Inkább legyek egyedül?

2015. márc. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Válaszd a szenvedést! 10 nőből 9 ezt ajánlja!
2015. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi számít szenvedésnek? :)

Mert mindbe van egy kicsi. Az osztálytársammal nem akarok már semmit, meg sem érdemli. De a a másik srác? Megérdemli az igazságot, de jó is vele.

2015. márc. 7. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A következő lesz talán a jó megoldás...
2015. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha sokat leszel a másikkal akkor elfelejted az osztálytársad és kész mellette legalább boldog vagy azt írtad
2015. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Második :)
2015. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!