Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez rossz ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon aranyos lány akivel eddig csak skyon beszéltünk. Ma találkoztunk volna de tegnap összevesztünk egy kis dolog miatt és olyat írtam neki amit nem szabadott volna és megharagudott. Facebookról tegnap mérgembe töröltem és ma vissza akartam jelölni hogy bocsánatot kérjek de nem jelölt vissza. Skypeon meg hiába hívom nem veszi fel.

Olyan lelkiismeret furdolásom van az egész miatt hogy egész éjjel nem aludtam.

És így hogy nem jelöl vissza szerintetek az anyukáját jelöljem be és beszéljek vele a dologról vagy ez rossz ötlet.

Utána békén hagynám csak bocsánatot akarok tőle kérni mert addig nem nyugszik meg a lelkiismeretem.

Kérlek titeket normális válaszokat írjatok! Köszönöm


2015. márc. 7. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Írj skype on.
2015. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hiába íron neki skypeon nem válaszol
2015. márc. 7. 19:12
 3/20 anonim ***** válasza:
Először is ismer az anyukája tud-e rólad. Ha nem akkor semmiképpen se. De ha ismer és nem is volt olyan rossz viszonyotok akkor is csak talán. Amit az előző mondott az jó, írj neki Skyp-on.
2015. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor esetleg, ha tudod hol dolgozik/jár iskolába reggel várd meg beszélj vele.
2015. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az iskolás dolog nem rossz ötlet csak nem kivitelezhető mert 2 külön városba járunk suliba. Délután se tudnám megvárni mert hamarabb végzik mint én.

Esetleg a bátyját próbáljam hogy szoljon neki?, mert mégis.csak fiatalabb mint az anyukája

2015. márc. 7. 19:24
 6/20 anonim ***** válasza:
De te milyen viszonyban vagy a bátyjával?
2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak annyira kérném meg hogy.szoljon a lánynak. Én úgy.gondoltam hogy ez most nem viszony kérdése. Vagy igen?
2015. márc. 7. 19:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Annyiból. hogy ha nembír tégesd vagy nem ismer akkor elég furi lesz neki. Meg a húgát ne szivassa veled, meg ne szóljon az anyának, ha nem tudja. Attól is függ a lánynak milyen a viszonya a bátyjával.
2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*Annyiból, hogy
2015. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam hogy fura lesz neki hogy egy idegen ráír.

Lehet hagyom a fenébe. Pedig.csak bocsánatot akarok tőle kérni,.semmi több

2015. márc. 7. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!