Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg neki, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

4. randin vagyok túl egy sráccal, aki nagyon tetszik, de félek ha megtudja, hogy szűz vagyok, nem kellek majd neki. Még nem voltam senkivel, de ő ezt elképzelni sem tudná szerintem..ő 28 éves.


Mikor mondjam el neki, hogy még nincs is tapasztalatom szexuális téren? Ez mai világban elég fura már sajnos. 20 éves vagyok.


2015. márc. 9. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha nem mondod meg neki,akkor amikor a szexre kerülne a sor és ,akkor lenne dühös,vagy bizonytalan,úgyhogy mondd el neki és az mind kettőtöknek könnyebb lesz Sok szerencsét!
2015. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igazából mielőtt arra kerül a sor, hogy petting stb...érezni fogja rajtad szerintem.

Mert te félénk leszel..

2015. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha feljön a szex téma valamilyen formában.
2015. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyak a szándékai, akkor nem fogja zavarni. Sőt, még örülhet is, hogy "tiszta" vagy, akár annak, hogy nem hasonlítgatod össze majd mással. Ha magában tudja, hogy csak könnyed kapcsolatra vágyik veled, akkor viszont jobb, ha minél előbb elmondod, mert tuti menekülőre fogja. Köztudott, hogy az ember lánya hajlamos szerelembe esni azzal, aki elveszi a szűzességét.
2015. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már volt barátom, akivel sokszor volt petting stb. de nem került sor "arra", mert nem éreztem semmi többet. Azóta nem volt barátom, hiába próbálkoztak. Nem tudom, mit fog szólni, ha ő egy szexmaratonra számít velem..az a baj, hogy nagyon megkedveltük egymást, nagyon tetszünk egymásnak és
2015. márc. 9. 14:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval régóta ismerkedünk és érzem, hogy végre egy srác aki tetszik, de úgy félek, hogy bénának tart.
2015. márc. 9. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől,mert ha igazán szeret nem hagy ott és ne féljél már hiszen nem arra fog figyelni,hogy mit csinálsz hanem az a lényeg,hogy veled van és örül annak,hogy tovább jutott veled egy szimpla csóknál az neki ajándék és arra fog törekedni,hogy neked jó legyen.
2015. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Interferencia ***** válasza:
90%

Ha emiatt nem kellesz neki, vagy bénának tart, akkor nem is érdemel meg.


Szerintem nem kell ezt vacsora közben bejelenteni, hanem amikor már kezdetek elmenni a testiség irányába, akkor elmondani, hogy tudja, hogy nem rohanhat ajtóstól a házba.

2015. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még örülni is fog neki...
2015. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!