Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt szeretném, hogy ő kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy ő kezdeményezzen, irányítson, ezt hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, kb. 2 hónapja veszítettem el a szüzességemet egy egyéjszakás kalandban. Nekem mindenben ő volt az első, még a csókolózásban is. Azóta nem volt semmi, úgyhogy ezen kívül teljesen tapasztalatlan vagyok, még barátom se volt eddig. Most viszont van egy 29 éves fiú, neten ismerkedtünk meg 2 hete. Ő ebből annyit tud, hogy már nem vagyok szűz, de még nem volt barátom és eddig csak egy fiúval randiztam, de vele is csak kétszer. Múlt vasárnap találkoztunk először, előtte csak facebookon beszélgettünk. Sétáltunk, aztán leültünk egy padra és ott beszélgettünk egy órát, én nagyon jól éreztem magam. Másnap azt mondta hogy tetszem neki, és a számom is elkérte, csak az zavarta egy kicsit, hogy keveset beszéltem és nem voltam olyan közvetlen. Az a baj, hogy amíg nem ismerek meg jobban valakit, ilyen vagyok, nem tudok mit csinálni. Nála még rosszabb mert nagyon tetszik és izgultam is, hogy mi lesz. Ha facebookon beszélünk nincs ilyen, ott jól elvagyunk. Randi közben egyszer sem ért hozzám, és a végén elköszönésnél megkérdezte hogy adjon e puszit (arcra), pedig azt hittem hogy megcsókol. Én akartam volna, de nagyon nehezen ismerkedek (főleg fiúkkal). Azt szeretném, ha ő kezdeményezne ilyesmiket, pl. kézfogás, csók, már a legközelebbi találkozásnál. Zavar hogy ilyen tapasztalatlan vagyok, én nem merek kezdeményezni, nem tudom hogy mit szólna hozzá és félek hogy rosszul csinálnék valamit. De ez hogy ő nem közeledett felém szerintem azért van, mert látta hogy félénk vagyok és nem akart elijeszteni, nyomulósnak tűnni. Úgy érzem szükségem van arra hogy ő irányítson. Holnap lesz a következő randink, és attól félek, hogy ha akkor is ilyen leszek, azt fogja hinni hogy nem érdekel, pedig nem így van. Hogy magyarázzam ezt el neki? Hogy kérjem meg erre?

2014. máj. 5. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez vagy jön valaki személyiségéből, vagy nem. ha eleve nem irányítós típus, akkor nem fog, és ha megtenné is, nem lenne természetes, inkább vicces. ha pedig irányítós, akkor úgyis azt fogja tenni. de szerintem eleve hülyeség elvárni, hogy irányítson ilyen szinten, mert ha már tapasztalt leszel, hogy mondod meg neki, hogy köszi, már nem kell, mostantól lehetünk egyenlők?
2014. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy ő alapból ilyen lenne, mert amikor neten beszélünk sokkal határozottabb, látszik rajta. De ő tudja, hogy még nem volt barátom, és szerintem ezért nem akart ilyen lenni velem. Én meg pont ezt szeretném, mert eléggé szégyenlős és félénk vagyok, nem merném én megcsókolni páldául.
2014. máj. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!