Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan valtott le? Harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan valtott le? Harmadik randi utan szexet akart. Nagyon ramenos volt de en ugy ereztem varnom kell. Elutasitottam a szexet. Mar uj csaja van

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, akárhány éves is vagy! Ne bánkódj!
2015. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Jól tetted csak szexre kellettél volna neki! Ha komoly kapcsolatot akarsz helyesen döntöttél.
2015. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen ember nem a minőségi kapcsolatra megy, hanem a dugásra. Neked nem erre volt szükséged, elutasítottad, jól tetted. Legalább hamar kiderült, milyen ember :)
2015. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jól tetted, ebből nem lett volna semmi komoly, csak szexre kellettél

és az a másik lány is, emiatt ne bánkódj

még jól is jártál, jobbat érdemelsz ennél

2015. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kosz az eddigi valaszokat. Nagyon szerelmesnek tunt az elejen es enis az voltam.Már regota tetszettunk egymasnak. Jokat csokoloztunk de miutan elutasito voltam sexualis teren nehany nap utan lecserelt mert megsertodott hogy nem engedtem..

nem gondoltam volna hogy ez tortenik es ugy ereztem en vagyok a hibas mikor megtudtam hogy neki mar mas van. Ezert irtam ide hogy lassam mi a ti velemenyetek

2015. márc. 9. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
25 L
2015. márc. 9. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Jogosan. Én is leváltottalak volna, bocs :-)


De majd jönnek a jófiúk, akik megmondják, hogy milyen nagy érték vagy, és hogy a pasi milyen bunkó, stb...nah, persze, csak azért van ez így, mert örülnek, ha egy csaj szóba áll velük...


Bezzeg mások tudják, hogy kell élni :-)

2015. márc. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ne bánkódj!
2015. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!