Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pénztáros lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pénztáros lány, akiért oda vagyok, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Valami hadicselhez kéne folyamodni, nem vagyok beszari alak, viszont ilyen dolgot még soha nem tettem. Ismerni nem ismerem, pénztáros lévén meg gondolom csak egy vásárló vagyok az ezerből.


Szóval arra gondoltam, hogy mikor vásárolok egy csokit is bepakolok a kosárba. Fizetésnél meg elejtem: a tiéd :D.


Az a baj így ismeretlenül nehéz, kerestem facebookon: nem találtam, szóval még azt sem tudom hogy van e valakije. De azt érzem, meg kell próbálnom, mert alapból az a "meglátni és megszeretni" stílus vagyok, azok a szemek, arc, stb... olvadok tőle.


Viszont hülyének sem akarok tűnni, vagy tolakodónak.


Nektek valami ötlet? Ha nem a fentiek, akkor ti hogyan csinálnátok?



2015. márc. 10. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból nem rossz ötlet Én mondjuk egy kis krókusz növényt vagy kis primulát vinnék a pénztárhoz és azt adnám.

Szerintem ha van valakije akkor elfogja modani a jelenet alkalmával.

2015. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet.

Ha kevesen vannak, akkor beszélgethetsz is vele.

Megkérdezheted, hogy találkozna-e veled valamikor, hogy kicsit tudjatok beszélgetni.

2015. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ooo ez nagyon édes ötlet :) biztos örülni fog egy ilyen kedvessegnek

Arra Figyelj, hogy Lehetőleg ugy Menj fizetni, mikor eppen nem áll sorban senki es nem kell kapkodnia hogy a következőt kiszolgálja gyorsan. Ha nincs eppen senki (bar nagy üzletekben ez sajnos nem megoldható) akkor gyorsan meg tudtok ja váltani par szot es elmondhatod neki milyen szimpi es elkerheted a telefonszamat/ facebookjat.

Annyira aranyos ez a dolog nagyon szurkolok, hogy osszejojjon :)

20/L

2015. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem mond meg neki, hogy otthon rá szoktál gondolni önkielégítés közben. nekem bevált!
2015. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ugye nem arról a bizonyos zöld oldalról jöttél?

(ha érted, jó, ha nem, akkor ne firtasd)

2015. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez attól függ...

Úgy látod van esélyed?

Szoktál a csajjal szemezni?

Szokott rád mosolyogni?

Mert ha közömbös vagy neki, akkor nincs értelme, egyébként örülni fog a csokinak.

2015. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Ez attól függ...

Úgy látod van esélyed?

Szoktál a csajjal szemezni?

Szokott rád mosolyogni?

Mert ha közömbös vagy neki, akkor nincs értelme, egyébként örülni fog a csokinak."


1. Fogalmam sincs hogy van e esély.

2 mosolyogni nem, de szemezés volt többször is.

3. Egy pénztárban mint az 1000. vevő, nehezen behatárolható, hogy én tetszek e neki vagy sem.


Én is voltam pénztáros, és napi 10 olyan csaj jött akivel eltudtam volna képzelni valamit. De mivel csak nálam napi 300 vásárló volt, így elsősorban munka, és nincs idő "ilyenekre", másod sorban, ha valamivel felhívják a figyelmem az teljesen más tészta.


Azt gondolom, adok egy esélyt a dolgonak. Ha nem próbálkoznék, akkor meg csak idegesítene az öntudat: "Mi lett volna ha"

2015. márc. 10. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:
Helyes.
2015. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A csoki jó ötlet lehet, csak annyi a baj, hogy minden napra jut 1. Pénztáros vagyok, sok ilyennel találkozom. Viszont tukmálni nem szabad, nekem van férjem mégis mosolygok mindenkire, mivel így illik, és ha nem hátráll a visszautasításnak, akkor a csokit is elfogadom. Nem beszélve a nőnapról vagy a valentin napról, amikor napi 6-8 csoki jut 1 pénztárosra, de ez más kérdés. Ha szimpatikus vagy neki, és nem hezitál, a szemében csillogást látsz, akkor van esély rá. Hidd el, észre vesszük az ezerből is, ha valaki "úgy" néz minket. Facebookon ne is keresd, amíg enm beszélgettetek, sokszor volt rá példa, hogy tiltanom kellett, mert amíg nem ismeritek egymást, addig nem is vagytok ismerősök.

Meg lehet próbálni a klasszikusokat: Meghívhatlak egy kávéra vagy üdítőre? Ha dohányzik megkérhetek, hogy tartson egy kis szünetet. Elejthetsz a vásárlások alkalmával 1-2 bókot. Be szokott válni, ha a munkatársának is említed mennyire megtetszett. Csak az a baj, hogy ebből naponta(!) van vagy 4-5, forgalomtól függ. De nem egy ilyen esetet ismerek, akiknek ez nagyon is bevált. Sok sikert!

2015. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én elhívnám munka után egy kávéra vagy valamerre sétálni, igaz, várnék vele pár alkalmat, addig viszont mindig beszélgetnék, ismerkednék vele egy kicsit, amikor éppen az ő sorába állok be.

(Előző válaszoló: szakmabeliként ez mennyire tűnik jó ötletnek?)

2015. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!