Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pénztáros lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pénztáros lány, akiért oda vagyok, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Valami hadicselhez kéne folyamodni, nem vagyok beszari alak, viszont ilyen dolgot még soha nem tettem. Ismerni nem ismerem, pénztáros lévén meg gondolom csak egy vásárló vagyok az ezerből.


Szóval arra gondoltam, hogy mikor vásárolok egy csokit is bepakolok a kosárba. Fizetésnél meg elejtem: a tiéd :D.


Az a baj így ismeretlenül nehéz, kerestem facebookon: nem találtam, szóval még azt sem tudom hogy van e valakije. De azt érzem, meg kell próbálnom, mert alapból az a "meglátni és megszeretni" stílus vagyok, azok a szemek, arc, stb... olvadok tőle.


Viszont hülyének sem akarok tűnni, vagy tolakodónak.


Nektek valami ötlet? Ha nem a fentiek, akkor ti hogyan csinálnátok?



2015. márc. 10. 09:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Már abból le lehet venni hogy bejössz e neki, ahogyan rád néz.
2015. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Szerintem elég jó, mindenképpen fontos, hogy tudjon rólad többet, mint hogy oda jársz, különben még sétálni se megy el veled! Fontos az ismerkedés.
2015. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, elég sokat forgok a témán. Sajnos eddig csak úgy ismerkedtem, ha valami összeköt a másikkal. Hobbi, társaság ect. Vagy csak teljesen spontán vagyok. A megtervezem/meghódítom elég nehezen megy. Főleg egy pénztárban, ahol nem egyedül vagyunk. stb.


Egyébként nem olyan nagy hely ahol dolgozik, max 2 pénztáros van. Forgalom viszont mindig van.


A leányzó is kicsit fapofa, mint kb én. :D, (maradjunk annyiban nem valami nagy átéléssel csinálja a melót)

2015. márc. 10. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:

Öööö.. én amikor pénztárban dolgoztam, és kaptam ilyen "apróságokat", tisztára lefizetésként éltem meg, nem ajándékként. Mondjuk ez én vagyok, nem mindenki egyforma, de nálam biztos nem lennél befutó egy ilyen csokis témával.

Inkább beszélgess vele pár szót.

2015. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ezt a lefizetéses dolgot hogy érted? o.O, mármint hogy megvesznek? vagy mi?
2015. márc. 10. 22:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Hááát valahogy úgy, meg érted, mit keres nálam egy csoki, amit ki se fizettem, csak a baj van belőle.
2015. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk ne hari ezért: De ez miféle női logika? Ok akkor csak neked/csak most veszek egy felmosónyelet.


Viccet félretéve, aki ennyire kicsavarja ezt a dolgot, ott is baj van az emeleten.

2015. márc. 14. 12:50
 18/20 anonim ***** válasza:
Fene tudja, pénzzel dolgoztam, a biztonsági őr árgus szemekkel figyelte, h kinek mit adok és fordítva, 3 kamera volt az összes kasszára irányítva - lehet, kicsit paranoiás lettem. :)
2015. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vegyél óvszert nála. Az tuti bejön!
2015. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A blokkokra rá szokták írni a pénztáros nevét. Miután átveszed a blokkot, rákérdezhetnél, h "akkor Tímea vagy?" "nagyon szép neved van." És leközelebb már a nevén szólítva köszönhetsz neki. Ha tetszel neki, biztos barátságosan fogadja, ha kapcsolatban van, akkor kevésbé.

Ezek után már meg fog ismerni. És legközelebb bevetheted a csokit, vagy a "meddig dolgozol", "mikor dolgozol legközelebb" ,vagy a "megihatnánke egy kv-t"...


szurkolok! :)

2015. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!