Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az olyan srác aki szeretethiányos, vágyik arra hogy legyen mellette egy lány. Ez baj? Persze nem vagyok rusnya csak valamiért nem jön össze, meg túl kedves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 09:11
 1/8 A kérdező kommentje:
20/F vagyok :)
2015. márc. 12. 09:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy rusnya, akkor lehet esélyed. Én ocsmány vagyok, minden vágyam egy barátnő, de soha sem érhetem el, mert minden lányt taszít a külsőm.
2015. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A túl kedves át szokott már menni túlzott nyálasságba,és az ilyen csöpögő szirupot kevesen bírják.
2015. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy nyálas vagyok csak olyan közepesen kedves :)
2015. márc. 12. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondogatod neki,hogy szeretethiányos vagy,akkor nincs gond!
2015. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak azért akarsz avval a lánnyal összejönni,mert kell egy barátnő és nagy vagy belé szerelmes ,akkor az nem oké.
2015. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem az úgy nem megy,ha nem vagyok belé szerelmes
2015. márc. 12. 11:18
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem baj. Persze csak akkor, ha tényleg nem az a helyzet, hogy folyamatosan elmondod, hogy te mennyire igényled a szeretetet. Ez egy bizonyos határon túl már túl nagy nyomás lehet egy lánynak.
2015. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!