Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lánynak a bunkó, egoista csávók jönnek be és arra buknak, ha alázzák őket? 16/F

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, és ezzel nem azt akarom kifejez, hogy az összes lány ilyen, de elképesztő, hogy az ilyen srácoknak mindig van nőjük.

2014. júl. 11. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
ja...általában r.banc "nőjük"
2014. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen xDD
2014. júl. 11. 20:13
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Amikor a jelenlegi munkahelyemre mentem, 1 hét után már bunkóskodtam a 30+os nőkkel, bár megmondta némelyik hogy vegyek vissza abból a nagy arcomból, mégis Ők jöttek oda mindig beszélgetést kezdeményezni.

22F

2014. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mert mindig az elérhetetlen kell majdnem minden lánynak..

és hogy miért? mert apsik márnem figyelnek oda egy olyan nőre akinek pl nincs melle se segge.. mert már egy srakkor nem i érdekel ha nem szé ( tisztelet a kivételnek a de az 100boltalán.. L/15

2014. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Napi ostoba.
2014. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudod a suttyók a menők ilyen fiatal korban, az értelmesebbek nem szólnak vissza nekik ha beszólnak mivel tudják hogy segghülyék. Ezértők beszólnak és "nem mernek visszaszólni" nekik. Erre a csajok meg: uuu de kemény csávóóó az a másik megmekkora nyominger és ráadásul még nem is swagyolopáwayolo...(Tisztelet a kivételnek)
2014. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bocsi szar a billentyűzetem..xd
2014. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Én azért merek jobban ismerkedni a "lazább" stilusu srácokkal, mert ha mégse jönne be akkor lelkiismeretfurdalás nélkül elküldhetem őket.

Ha valamelyik srác rendes, kedves azzal nem merek kezdeni, mert ők általában ragaszkodobbak is és félek meg ne sértsem őket lelkileg, mert ha viszont nem müködik köztünk a kémia akkor csak el kell küldenem.

Meg a rendes, normális srácok annyira rendesek, hogy sokszor nekik se jön be igazán az a lány akivel épp szóbaállnak, de ők annyira megalkuvok, hogy ez is kiboritó. Tudom hogy ennek lelki okai vannak, hogy már annyira járnának valamelyik lánnyal, de mégis eközben rontják el a dolgot, ettől nem igazán vonzóak esetleg egy másik lánynak.

2014. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Mert csak! Fogadd el :D
2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ez az amit nem értek, a normális, értelmes, humoros, jóképű csávók is lehetnek lazák, és könnyen kezelik az elutasítást, mert intelligensek és tudják ettől még nem dől össze a világ, mégis miért tetszik a lányoknak ez a fajta viselkedés. Csak azért mert egy paraszt, hülye, egoista csávó azt hiszi, hogy minden nőt megkaphat és bevágja a lekezelő dumáját, erre minden csaj a lábai előtt hever. Ez miért jó a lányoknak???
2014. júl. 11. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!