Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz ha lányként elhívom randizni?

Figyelt kérdés

Múlthéten találkoztam először azzal a sráccal akivel már 3 hónapja ismerkedek. Mondhatni ez csak egy sima beszélgetős, ismerkedős randi volt. Bár... Megcsókolt, többször is.

A lényeg hogy nagyon jól éreztem vele magam, és elvileg ő is, mert még aznap mikor hazaért, írt és megköszönte a szép délutánt. Aztán rá két napra írtam neki, de viszonylag rövid volt a beszélgetésünk mert dolga volt. Azóta nem beszéltünk, és már hiányzik.

Nem tudom, hogy most maradjak türelmes vagy inkább írjak neki. Volt már arra is példa hogy 1,5 hét után megemlítette hogy "azt hittem már le se sz*rsz", viszont olyan is volt amikor éreztette velem hogy most nem akar beszélgetni. Nehéz rajta elmenni.

Nos visszatérve eredeti elképzelésemhez... Arra gondoltam, hogy elhívnám vagy a mostani hétvégén vagy a következő hétvégén az állatkertbe (kis oroszlánok születtek, lehet őket simogatni és imádja a nagymacskákat). Szerintetek nem lenne túl nyomulós ez egy lánytól? Csak mert tudom, hogy imádja a nagymacskákat és gondoltam meglepném egy ilyennel, úgyis mostanában jó idő van.

Vagy esetleg van valakinek jobb ötlete? Kirándulni hívjam el, vagy biciklizni (mert ezeket is szereti)? De tényleg nem akarok nyomulni, nehogy baj legyen belőle. Csak azt sem akarom, hogy azt higgye hogy rossz volt a randi (bár írtam neki hogy jól éreztem magam) és emiatt kerülöm.

Szóval totál nem tudom hogy most maradjak veszteg vagy inkább cselekedjek.

Szerintetek?


2015. márc. 21. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el.
2015. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hívd el nyugodtan! Minden fiú örülne, ha egy neki tetsző lány elhívná.
2015. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Láttam egy olyan vidit amiben a nő kérdezte meg hogy leszel e a férjem? :D
2015. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!