Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha így hívom el randizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így hívom el randizni a lányt, mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Egy boltban dolgozik, ahol pár napja jártam először.

Úgy tűnt szívesen beszélgetett velem. Azzal kapcsolatban kérdeztem egy-két dolgot, amit vettem, aztán már menni készültem, és ő szólt utánam, még mondott néhány dolgot, amik kb. totál lényegtelenek voltak. Csak utólag esett le, mert tényleg siettem, hogy úgy tűnt, szívesen beszélgetett volna még velem, és hogy valójában milyen szimpatikus és vonzó lány. Arra gondoltam, valami ürüggyel visszamennék, és elhívnám valahova.


A kérdésem arra irányul, hogy ezt hogyan tegyem?

Szívem szerint azt mondanám neki, hogy akár aznap este is ráérek, ha meg azt mondja, nem jó neki, akkor azt mondanám, hogy akkor majd hívom valamikor, és megbeszéljük, aztán mondjuk két nappal később hívnám fel.

Szóval szerintetek ez túl nyomulós, kiéhezettnek tűnik, hogy már aznap este találkoznék vele, vagy pont hogy inkább örülne neki?

Vagy inkább azt mondjam, hogy valószínűleg a héten valamelyik nap délután vagy este ráérek, majd hívom, hogy megbeszéljük?

Tehát valahogy a középutat szeretném megtalálni.

Nem szeretnék túl nyomulós lenni, de nagyon játszani se szeretném az elérhetetlent.

Szerintetek hogy lenne jó, és miért?

Melyik esetben mit gondolna szerintetek?

Sajnos még teljesen tapasztalatlan vagyok.


2015. márc. 13. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél valami pici virágot és akkor menj oda, mikor nincs senki, akit ki kell szolgálnia. Add neki oda és mondd el, hogy múltkor úgy tűnt, szimpatikus voltál számára, és ő is szimpatikus neked, nincs-e kedve valamikor elmenni veled meginni egy kávét?

Ennyi, az őszinteség a legjobb és szerintem ez kedves is, ha így csinálod :)

20/L

2015. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Megint első hozzászóló vagyok: hülyeség ez a váratós dolog, csak kétkedni fog. Mondd neki nyugodtan, hogy ráérsz pont aznap este, nincs abban semmi rossz. Ez a két nap múlva hívós dolog akkora hülyeség, a lányok is tudják, hogy ezt miért csináljátok
2015. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha laza vagy kérdezd meg mi a kedvenc kajája és vedd meg ott az alapokat, aztán vigyél neki legközelebb. Az se rossz indulónak szerintem.


Ha picit visszafogottabb akkor az elsőnek nem rossz az ötlete, bár én a virág dologgal nem feltétlen döntök egyet 2. látásra, de mindenki maga válogatja.


Ha nagyon szégyellős vagy, akkor menj vissza párszor szimplán és beszélgess vele, aztán majd kialakul aminek kell. Talán ennyit tudnék

2015. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
döntök, helyett értek egyet :)
2015. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fiúk-lányok: boltba bevinni bármit.. nem ajánlott.


Verziók: visszamész néha és ha nem csak épp unatkozott, akkor fog Veled máskor is beszélgetni. Ha valaki nem csak a feladatával kapcsolatosan beszélget veled az mindig azt jelenti, hogy nyitott a barátkozásra/ismerkedésre (testvérem sok havert és barátnőt szerzett így, tehát működik nem csak párkapcsolatnál). Igy megtudhatod, hogy valóban van-e esélyed.


Ha meg rögtön randit szeretnél akkor menj be hozzá és mondd neki, hogy múltkor megtetszett, de sietned kellett. Meghívod randira, beszélgetni, sétálni vagy síelni vagy akármicsinálni, amit addigra kitalálsz. Ha ez rendben van akkor időpont egyeztetés. Ne mondd, hogy neked ma jó, mert az nyomulós vagy épp ellenkezőleg, olyan hatást kelt, hogy Neked sosincs dolgod. Két-három nap múlva érjél rá legkorábban. És a héten max. 3 napot adj meg ami jó Neked. Mivel a férfinak kell igazán dönteni és nem a nőnek gondolkodni az első randi helyén-időpontján ezért kérdezd meg, neki mikor lenne jó és, ajánlj a kettőtök által felajánlottak alapján egy vagy két időpontot Neki :D

2015. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Most már magabiztosabbnak érzem magam.


Akkor nem trükközök ilyenekkel, hogy két nap múlva hívom meg stb. viszont még egy kérdése lenne ezzel kapcsolatban.

Gondolom ugyanakkor azért az sem jó, ha az első néhány randis periódusban minden nap felhívom a találkozók között, hogy dumáljunk, ugye? Azért az már tényleg túl nyomulós lenne igaz?

2015. márc. 13. 11:54
 7/9 A kérdező kommentje:

ja most látom csak az utolsó válaszolót.

Ez tűnik a legéletszerűbbnek.

2015. márc. 13. 11:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is egy érdekes dolog, hogy hétköznap este milyen dolga lenne akárkinek azon kívül, hogy vagy otthon van vagy a barátokkal. Szóval ha akar valaki akkor miért ne tudna időt szakítani egy randira?
2015. márc. 13. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Heti 2x Pilates, egyszer hastánc :-P


Utolsó voltam :)

2015. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!