Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oltozkodes? Mi a megfeleloszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltozkodes? Mi a megfeleloszerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek a lanyokban mi okoz tobb vonzalmat a ferfiak irant?.....Mien oltozkodesi stilus???

2015. márc. 23. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jar ez vonzalommal, de az egop*csaknak bejon pl, h en draga cuccokban jarok. Air max, zaras, es tovabbi divatos cuccokra szoktam eskudni, de nekem ez a stilusom. Ha neked nem az, ne oltozkodj azert ugy, mert valakiknek az jon be. Azt hordjad, ami neked tetszik, ne amit a tarsadalom diktalna neked. Legy egyedi.
2015. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az öltözködési stílustól lesz valaki vonzó, hanem magától a kisugárzásától. Tehát akár egy lezser vagy lazább, fiús ruhát viselő lány is lehet vonzó. Viszont ha egy lány, próbál mindent beleadni (magassarkú, tapadós szűk szoknya, stb), de mégis stílusidegen számára az öltözet, akkor inkább nevetségesen fog festeni, mint vonzón. Bár ez csak a saját véleményem. :)
2015. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

melósruha

imádom

2015. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!