Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megsértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsértődött azért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

16F

A lány a suliba jár.

Ő 15 éves.

Askon már beszélgettünk.

Ráírtam facebookon.

Ott megbeszéltük,hogy lemegyek hozzá beszélgetni 4.óra után.

De nem mentem le.(minden rossz eszembe jutott és már nem mertem.)

Aztán egy órával később lementem de mivel nem volt megbeszélve hogy akkor most már itt vagyok,így nem számított már rám hogy ott leszek és így nem is várt rám.

Délután ráírtam hogy bocsánat hogy nem mentem le akkor.

Nem válaszolt rá azóta se.meg se nézte az üzenetem.

Van egy olyan érzésem hogy letiltott chatről hogy ne jelezzen neki ha én ráírok.

Szerintetek megharagudott rám?

Mit csináljak?



2015. márc. 25. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szolhattal volna neki..de szerintem tulreagalja, azert ez nem egy randi volt. Menj oda hozza eloben es beszeljetek meg hogy miert nem mentel le. :)
2015. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kerj tole szemelyesen bocsanatot.Sztem megharagudott rad,mert palira vetted.Han nem mesz le,akkor honnan tudod,hogy mi fog tortenni.Nem biztos h rossz,hanem lehet h epp vmi jo..;)
2015. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srác, aki köszönni se köszöntél neki. Nem tudom mit vársz, szerintem elkönyvelt lúzernak.
2015. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat azert eleg szar lenne neked is, ha varnal valakire /mondjuk kb. Fel-haromnegyed oran at (velem mar volt ilyen)/ es nem menne. Teljesen ertheto hogy most haragszik. Kerj tole bocsanatot askon, vagy eloben /ami meg jobb/!
2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!