Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap voltunk sétálni "randiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk sétálni "randizni" egy lánnyal és nevettünk meg ilyesmi mit tegyek ha ma is találkozunk?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok! Mit tegyek a második találkozáskor?? Ha csókoljam meg akkor mikor??

Ja és a lány az osztálytársam.


2015. márc. 27. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Osztálytárssal nagyon nem jó összejönni hidd el! Még akkorsem ha szeretitek egymást! Nekem van egy lány barátnőm aki egyben osztálytársam is, és járt egy fiú haverommal, aki szintén osztálytársunk. Pár hónapos volt az egész, és rejtegetni kellett az érzéseiket nehogy lebukjanak...ez nem valami jó így..

Ne akard te is ezt! Nagyon rossz érzés tud az lenni, hogy nem mutathatod ki neki, és másoknak sem hogy szereted, mert talán lebuktok. Ők lebuktak aztán nem is beszélgettek többé. Emiatt szakítottak, és most mondhatni megutálták egymást, hisz minden nap látják a másikat...az exüket.

Kétlem hogy te is így szeretnél járni, pedig ha összejössz azzal a lánnyal, de titokban akarod tartani, és lebuktok, lehetséges hogy te/ti is így jártok/jársz.

Nehéz az érzéseknek parancsolni, de próbálj meg lemondani róla.

Persze ez az én tanácsom, véleményem, és tudom hogy ez nem jó ötlet, de ha te nem fogadod meg, akkor az sem baj :)

2015. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lassan kialakul majd. Esetleg mikor megérkezik puszild meg és elváláskor lehet csók is.
2015. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1!

Miért kellett rejtegetni?

2015. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most miért kellene két 14 évesnek rejtegetnie a kapcsolatát? Kit érdekel, hogy járnak, jó azért ne nyalják falják egymást a suli folyosóján, de akkor is.


Érezzétek jól magatokat. Csók pedig akkor, ha úgy érzed olyan a pillanat. Nincs rá szabály, vagy csókra kijelölt perc :)

2015. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3! Mert nem akartak h kideruljon..nem tudom en sem....a baratnom kicsit bonyolult gondolkodasu :D
2015. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma délután találkoznánk és nem lenne titkos! Még segítsetek jelek a csókra stb stb!! Gyorsan tudtok válaszolni?? Egyéb jo ötletrk?
2015. márc. 27. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs
2015. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!