Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most cseszegessem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most cseszegessem, vagy hagyjam a francba? Egyáltalán jó az nekem, ha találkozunk?

Figyelt kérdés

Kb 18-20 éves koromban nagyon szerelmes voltam egy srácba, akivel jóban voltunk. Ez akkor ki is derült, neki azonban nem tetszettem. Teljesen megszakadt a kapcsolat, bő 10 éve nem is láttam. Másoktól tudom, hogy sose volt nője, legalábbis rendes kapcsolata. Még szeptemberben bő 10 év után írtam neki e-mailt, volt apropó és megszereztem az e-mail címét, amire hihetetlen kedveset válaszolt, hogy mennyiszer gondolt rám és feltétlen találkozzunk. Elkérte a számom, de sosem hívott fel.


Hagyjam a francba az egészet, vagy keressem fel újra? Azért is szeretnék vele találkozni, mert 10 év alatt szerintem sokkal jobb nő lettem, ami persze nem jelenti, hogy így már tetszenék neki, vagy hogy egyáltalán ő tetszene nekem.


(mindketten vén 30 évesek vagyunk)


2015. jan. 9. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba
2015. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!
2015. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van veszteni valód?

És nem mindegy, hogy eggyel kevesebb vagy több e-mail?

Amúgy erre hiába vársz választ...

Tedd azt ami szerinted a legjobb!

2015. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

van veszteni valóm, mert ő egy jó emlék, iszonyú helyes és cuki volt, és nem tudom milyen lehet most, de érdekel.


az e-mailekben pedig nagyon zavar a helyesírása, ami korántsem tökéletes...

2015. jan. 9. 21:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelentem hagytam a francba, majd ő felbukkant, találkoztunk, aranyos volt, jól eldumáltunk, de (szerencsére) már egyáltalán nem tetszik (ugyanolyan maradt, csak közben én azért felnőttem...)
2015. márc. 8. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Na azért :) Majd lessz más valaki.

1-es voltam.

2015. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!