Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyönyörűnek mondott lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörűnek mondott lány vagyok de valamiért csak a mások által kifejezetten rondának tartott srácok vonzanak, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig 3 ilyen barátom volt, egyöntetűen az összes ismerősöm véleménye az volt, hogy mérföldekkel jobb csaj vagyok mint amilyen pasik őt és nem járnom kellene velük hanem átnéznem rajtuk. :S Szűzek voltak még mind a hárman előttem, ezen is csodálkoznak a barátnőim mindig, hogy hogy bírok ilyen lúzerekkel összejönni... Most épp nincs barátom egy ideje, mostanában nem láttam senkit aki igazán tetszene, de már szinte félek is összejönni megint valakivel, mert előre tudom mindenki reakcióját... :(
2015. márc. 27. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda lavina várható itt!
2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok eszed van ha az ismerőseid véleménye ennyire befolyásol.
2015. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az ilyen barátnőiden kell átnézned.
2015. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg te vagy az aki kicsit sokat gondol magáról, csak burkoltan fogalmaztad meg a hülyeséged.
2015. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A hallottak alapján nem lennének túl szimpatikusak a barátnőid.
2015. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha bele akarnak szólni, hogy kivel jössz össze, küldd el ôket a p...ába!
2015. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó, csak nem tudom, mikor lesz már az a legközelebb, már majdnem egy éve szingli vagyok.
2015. márc. 27. 22:25
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Provokáció szagot érzek.
2015. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Még, jó, h nem tartanak rondának megspóroltam egy privátot.:D


Amúgy, súlyosan át kéne értékelned, hogy egyáltalán mit foglalkozol mások véleményével, no meg, hogy egyáltalán mi alapján nevezel valakit barátnak.

2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a pasid lennék, lehet, hogy finoman elküldtem volna már őket az anyjukba. Persze itt két dolog hibádzik: 1, nem vagyok a pasid 2, bírnak a csajok. Mivel bírnak a csajok, így sosem leszek a barátod, a kör bezárult.


Ne foglalkozz annyit mások véleményével, ha meg a barátnőid ekkora surmók, akkor nem kell velük barátkozni. Közük nincs ahhoz, hogy kivel vagy. Tipp: Ha kérdezik, hogy ezt mégis miért, akkor azért, mert még mindig görcsöl a puncid a múlt heti szextől. Egyből zsírfekakirály lesz a srác.

2015. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!