Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyönyörűnek mondott lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörűnek mondott lány vagyok de valamiért csak a mások által kifejezetten rondának tartott srácok vonzanak, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig 3 ilyen barátom volt, egyöntetűen az összes ismerősöm véleménye az volt, hogy mérföldekkel jobb csaj vagyok mint amilyen pasik őt és nem járnom kellene velük hanem átnéznem rajtuk. :S Szűzek voltak még mind a hárman előttem, ezen is csodálkoznak a barátnőim mindig, hogy hogy bírok ilyen lúzerekkel összejönni... Most épp nincs barátom egy ideje, mostanában nem láttam senkit aki igazán tetszene, de már szinte félek is összejönni megint valakivel, mert előre tudom mindenki reakcióját... :(
2015. márc. 27. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért kéne átnézned rajtuk? Ezért tart ott a mi generációnk ahol tart... Én sem vagyok egy álompasi, de ha valaki ezt mondaná a barátnőmnek akkor tuti ölre mennék! Az ilyen leányzók miatt mint te, él bennünk a remény, hogy igen is csúnyácska srácnak is lehet 10/10-es bombasztikus barátnője! Ne hallgass a barátnőidre! Az a lényeg hogy neked tetsszen, és jól érezd magad vele!


24 F

2015. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most nem azért de ha valaki tetszik neked akkor miért mások véleménye alapján ítélkezel ?:S
2015. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

zért van mert az ellentétek vonzzák egymást!

Üdv! Qvasimodó

2015. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ténylegtényleg, mert a csúnyák a csúnyákkal, szépek a szépekkel. elsőre nem láttam át a problémát.
2015. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"szinte félek is összejönni megint valakivel, mert előre tudom mindenki reakcióját" Dafaq? Édesem, ha az én pasimat lúzerezné le valaki, úgy küldeném el a jó büdös francba az illetőt, hogy attól koldul. Nehogymár a barátnőid mondják meg, hogy neked ki legyen a szép. Ahhoz meg pláne ne legyen pofájuk, hogy mint embert bárkit is így bíráljanak. Azzal jössz össze, akibe beleszeretsz, ha működik, a többiek le vannak sz_rva. Btw: küldenél képet/linket egy olyan férfiról, akit te vonzónak tartasz? Lehet híresség is, nyilván nem az exeidről kérnék fotót, az tisztességtelen. Csak kíváncsi lennék, hogy milyenek a "mások által kifejezetten rondának tartott srácok". Mert az is lehet, hogy csak a barátnőid élnek a "tipikus szépfiúk" bűvöletében.
2015. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, akkor nekem is van esélyem nálad! :D Hol laksz? Korod?
2015. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!