Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval aki jól néz ki, de keveset beszél? Én valahogy nem tok egy témáról perceket beszélni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én igen. Azt gondolnám (feltéve ha komoly kapcsolat) hogy egy idő után, kicsit többet fogsz beszélni :) 18/L
2010. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, valószínűleg később meg fogsz nyílni. Tehát hajrá!
2010. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen,akkor biztos a tettek embere vagy :D
2010. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

na nee..az elsö két kommentelö...

ha nincs miröll beszélniük akkor feleslegesen erölteti magát..

ha nincs szimpátia köztetek löttek a dolognak

2010. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én imádnám. Az előző barátom egy igazi dumagép volt. Utána egy kész felüdülés lenne egy "szótlankával" járni. :D
2010. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát haver nem sok esélyed van. Minél nagyobb dumagép vagy annál jobban bejössz a csajoknak, jó dumával bárkit megszerzel, szóval próbálj ellazulni kicsit.
2010. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18:50-es vagyok

18:53-asnak: "Na deee" mert én járnék egy ilyen fiúval.

Az előző barátom is ilyen volt az elején (1-2 hónap,és 4 évig tartott), nem azt mondom hogy nem tudtunk beszélgetni, csak egy picit zárkózott volt, keveset beszélt, mert sok csalódás érte, de utána annyit beszélt, hogy néha sok is volt :)

2010. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

miért jobb a vibrátor mint egy pasi?

mert nem beszél vissza :]

én lehet kipróbálnám egy nem túl beszédes pasival :]


19/L

2010. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én se vagyok vmi nagy dumagép szal nem lenne rossz sztem..viszont az se jó ha csak csendben nézzük egymást:D mindenképpen legyél határozott és akk nemfontos h sokat beszélj(:
2010. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
persze.csak vigyááz,hogy a szótlanságot nehogy közönynek tűnjön.
2010. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!