Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgattam egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam egy fiúval, majdnem összejöttünk, erre kiderült, hogy egy másik lánnyal is találkozgat. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány mondta el nekem, pedig kérdeztem a fiút is, hogy van-e rajtam kívül más, aki tetszik neki, de azt mondta, nincs, aztán megtudtam, hogy egyik nap ő aludt nála, másik nap meg én. Most megszakítottam vele a kapcsolatot, de folyamatosan ír, hogy szeret meg hogy nagyon megbánta és sokkal fontosabb vagyok neki, bármit megtesz értem. Nem tudom, mit csináljak. Nem érdemel mégegy esélyt, mert hazudott nekem, csak az a baj, hogy én is nagyon jól éreztem magam vele.
2015. márc. 31. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kalap-kabát. Nincs bocsánat. Újabb lány, aki egy kicsit bedőlt...:( Most álmatlan éjszakám lesz -.- :D
2015. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
100%

A saját erkölcsi normáid alapján dönts. Ha Neked belefér, hogy egy pasi mást is tartott melletted, és nem baj, hogy valószínűleg fog is. Sőt.. Mert annyira jól érezted magad, akkor hajrá.

Ha ellenben neked ez sok, és van még minimális tartásod, akkor egész egyszerűen lépj tovább!:) Ő nem érte el azt a szintet, amiért megérné szenvedni mellette, és olyannal, akiben nem tudsz megbízni, nem is tudnál boldognak lenni.

Dönts jól, és maradj határozott, elégedett a döntéseddel :)

2015. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "megbántam jajj szeretlek " duma csak arra megy ki hogy megfektessen. Ne add meg neki ezt az örömöt mert a hátad mögött kifog röhögni és akkor meg majd tényleg bánhatod. Légy észnél és haggyd a francba!
2015. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap ő aludt nála, másik nap meg te?

És mi lesz a garancia arra, hogy később csak te fogsz nála aludni? A szava? Nem hinnék neki, egyszer már átvert. Akkor lenne nagyon rossz, ha egyszer meglátnád őket együtt (ha még nem történt meg).

2015. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!