Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellett volna tennem? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

16F

Itt van a történetem előzménye:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__67038..

Szóval van az a lány aki tetszik.egy héten 1x közös tesióránk van.De az úgy van hogy egyik osztály a tesiteremben a másik kint a pályán.

Egy osztálytársammal nézegettük az osztályában lévő lányokat miközben tesiznek.résnyire nyitott ajtónál :P xd

Én persze őt nézegettem merre lehet.az osztálytársam meg az összes többi csajt.

Aztán teljesen kinyitotta az a hülye osztálytársam az ajtót,pedig mondtam neki hogy ne mert az a lány észrevesz.és egy kicsit behúzódtam az osztálytársam mögé hogy kevesebb esélye legyen annak hogy ő észrevegyen.mivel ha meglátom egyszerre zavarba jövök.

Na,az a lány elkezdett nézegetni az ajtó felé amerre én vagyok.és hajolgatni kezdett mintha engem akarna látni,mivel hátrébb húzódtam.

És volt legutóbb az hogy mentem le órára és ő hirtelen elősétált az osztályából.gyorsan elsétált mellettem miközben a telefonját nézte.miután elsétált mellettem visszanéztem rá.

Láttam hogy hirtelen megállt,visszafordult és engem nézett.(lehetett olyan 4 méterre)

Néztük egymást pár másodpercig.és tovább indultam az órámra.nem mentem vissza hozzá.


Lehet kicsit bele lehet keveredni de azért remélem el lehet képzelni a történetet.

Szerintetek miért fordult vissza és miért nézett egyszerre engem?



2015. ápr. 3. 00:36
 1/3 anonim válasza:
Mert azt várja hogy menj oda.Szerintem biztos az, hogy tetszel neki!Még várt is hátha odamész...Te pedig elsétáltál?? Menj oda hozzá és ne csak facebookon add a nagyot!Ebből még bármi lehet!
2015. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogjad meg a tökeidet és írd meg neki, hogy beszélni akarsz vele és hívd el egy sétára! Kérj az előzőkért bocsánatot azután érezzétek jól magatokat! Ha nem teszel érte, sosem lesz barátnőd, sőt még kreténnek is fogsz tűnni!
2015. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn mindenképp menj el meglocsolni!
2015. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!