Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen egy menő lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy menő lány?

Figyelt kérdés

A szimpátiámnak egy másik lány tetszik.

A csaj minden elit buliban megtalálható, koncerten általában összebarátkozik a fellépővel, felhívják a színpadra bulizni, sokat iszik... Nincs neki barátja, viszont hallottam, hogy egy sportolóval szokott találkozgatni. Minden fiú őt akarja, róla beszél mindenki, Instagramon több ezer követője van. Miért az ilyen lányok a menők? Ez csak engem idegesít?



2015. ápr. 3. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
most jelenleg igen
2015. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többnyire az emberek egyetemista korukra kinövik ezt a "menőségi f**zságot", úgyhogy türelem.
2015. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerüld el!
2015. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem menö csak szereti a faszt :D
2015. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez csak a kis és ostoba embereket idegesíti. Úgyhogy kicsi, jelentéktelen és ostoba vagy. Ha nem ugrálnál és piszmognál mások életén, látnád, mi van előtted. Akadj le a csajról, közöd sincs hozzá. És, szerintem, mindketten jobban jártok,ha soha nem is lesz. Egyes emberek így játszanak az élet játszóterén, mások ennek szöges ellentéteként. Nagy ügy, hűha, most essünk hasra mindnyájan!


Ide figyelj: keress magadnak valamit, ami boldoggá tesz, tűzz ki magadnak egy célt, éld a saját életed és hagyj fel a másokra mutogatással. Hajrá.

2015. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez számít menőnek. De engem nem idegesítenek az ilyenek amíg nem szólnak bele abba hogy én mit csinálok.
2015. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!