Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ezért a lányért küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezért a lányért küzdeni?

Figyelt kérdés
A suliból ismerem ő 15 éves. Az a tipikus, 'suli menő csaja' tipus, tök jól néz ki, sportol, vidám. Én 16 éves fiú vagyok. facebookon kezdtünk el beszélni. még tavaly nyáron írt nekem először, akkor nem foglalkoztam vele, nem igazán érdekelt. Ezalatt az egy év alatt nagyon népszerű lett, mindenkivel jóban van, mindenki szereti, idősebbek is haverkodnak vele, mindenkivel elnevetgél.. vannak akik flegmának tartják, de nem az, csak olyan laza stílusa van:-) ilyen 300-400 likeos képei vannak fb-n, sokaknak akik nem ismerik közelről az a véleménye róla hogy beképzelt netceleb.. de egyáltalán nem az, nincs ilyen segges melles képe , meg semmi tükörben pózolós.. hihetetlenül bájos teremtés és csomóan oda vannak érte.. már több hónapja küzdök érte csak félénk vagyok, nem merek lépni ..félek.. az jelent valamit hogy régen bejöttem neki? már én írok rá fbn és mindig jókat beszélünk hihetetlenül jo arc de ha nem irnék úgy érzem, eszébe se jutnék.kevésnek érzem magam hozzá.. egy haverom(aki joban lett vele) adott tanácsokat de nem sültek el valami jól. nem tudom mit tegyek, de meghalok érte úgy érzem. hogy figyeljen fel rám mint régen? hogy legyek jó társaság, nyílt népszerű stb. mint ő?

2014. aug. 18. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

A legegyszerűbb, ha erőt veszel magadon és elhívod randizni. Ha elmegy veled akkor sem zúdítsd rá, hogy mennyire odavagy érte, szereted, stb., de annyit mondhatsz, hogy már nagyon régóta tetszik csak nem mertél lépni felé mert nem akartad, hogy rosszul süljön el és elhidegüljön.

Ha olyan kedves mint amilyennek leírtad akkor díjazni fogja az őszinteséget és akármi lehet.

Ha viszont egy tipikus "suli menő csaja, flegma netceleb" akkor kiröhög és elmegy az első nagypofájú, bunkó taplóval aki az útjába kerül.

2014. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Szóval azért "halsz meg érte" hirtelen, mert népszerű lett? Az nem egy jó pont.


Egyébként meg hívd el randira. Azzal, hogy egy vagy a sok facebook-os haverja közül nem fogsz közelebb kerülni hozzá.

2014. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Pont ilyen lanyert kuzdottem, csak o velem egy idos...nem eri meg, total felemeszted magad!! Mindenkinek kell es ha mas(okkal) latod osszefogsz roppanni...persze csak akk ha nem vagy biztos abban h kelenel neki...ha kellenel neki akk hajra!
2014. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Szerintem ne küzdj érte, ha nincs véletlenül neked is 300-400 lájkod és nem osztod meg életed minden pillanatát akkor az ő szemébe csak egy lájkoló talpnyaló vagy a többi 300 ember mellett ;) https://www.youtube.com/watch?v=2cDt7TfvCec&list=PL8C6B6B395..
2014. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Egy haverod adott tanácsot?

Tudod, mi az igazán menő manapság? Hogy légy önmagad, és ne más. Ha ez a csajnak nem jön be, akkor... khm. Ha már személyesen nem is mernéd, de fb-on szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, vagy utalhatsz dolgokra. Bár sok az ilyen lány mostanában, az ilyeneket elnézve sosem értettem miért nincs sose pasijuk... talán azért mert nagyon sok a fiú barát.

De azért sok sikert

2014. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem csak facebookon népszerű, a való életben is. mindig van körülötte valaki.
2014. aug. 18. 14:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor viszont tényleg hagyd. Egy ilyen népszerű, extrovertált lány hasonló fiút akarna magának, akivel tud bulizni, hülyülni, nem pedig egy introvertált, otthonülő, frusztrált srácot.

Sajnos ez van.

2014. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

annyira azért nem bulizós típus:-)

bár nemrég szervezett egy bulit, ami elvileg az év bulija volt..

de nem issza magát részegre, meg semmi, csak valahogy mindenki vidám lesz körülötte és kisebbek "rajonganak érte" de nem néz le senkit

2014. aug. 18. 14:47
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Oké, te ezt így látod, te ismered, de a véleményed nem objektív amíg a minénk az.

Ilyenből barátzóna sem szokott lenni, egy lehetsz neki a rengeteg srác közül aki beszélget.

Az egyetlen kapaszkodód az a tény, hogy régebben tetszettél neki, de ez nem garancia semmire. A te nagy pálfordulásod is furcsa kicsit. Először nem érdekelt majd miután népszerű lett egyből elkezdtél vonzódni hozzá, furcsa...

2014. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát... próbálj meg barátkozni vele csak, menj el a társaságába, bulijaiba, és ha úgy érzed, akkor lehet komolyabbal is próbálkozni.
2014. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!