Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy igazán jó pasit?

Figyelt kérdés

elvileg érdeklem, de elég sajátos módon mutatja ki.. Mikor mondtam h nemtudom kedvel e azt mondta h ő se tudta h én kedvelem e...

De h szerinte ő adott jelzéseket felém... Hát szerintem pedig néha bunkó és távolságtartó.. Mi a véleményetek? Bevállhat az h elérhetetlennek látszom, v úgy teszek mintha nem izgatna? Valójában nagyon skat gondolok rá. Eddig úgy tűnt a férfiak csak addig érdeklődnek míg nem viszonzom az érdeklődést.. Amint kedves leszek v kimutatom h tetszik rögtön fütyülnek rám..



2015. ápr. 3. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd ki a melleid, a férfiaknak úgyis az kell.
2015. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva sehogy. Egy ilyen jó pasit mint én nem lehet csak úgy elcsábítani.
2015. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem függ össze.
2015. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a melleimmel v külsőmmel szeretném..már megfogtam valamivel a külsőmben ha egyáltalán szóba áll velem.. De én szeretném ha akarna is engem,h érdekeljem .. H akarjon megszerezni és meghódítani


csak normális válaszokat légyszi!

2015. ápr. 3. 18:20
 5/7 anonim válasza:
Az én barátom detto ilyen..ne írj neki várd meg amíg ő jelentkezik.! Ha érdekled ő fog keresni
2015. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt mar ra pelda h igy tettem, de meg o volt besertodve! Jatsza az elerhetetlent.. Es akk is csak annyit ir pl h "..." Es akk ennyivel elrendezi h o irt utoljara es elvarja h valaszoljak de erre nem lehet mit csak beszelgetest kezdemenyezni v megkerdezni h mi baja xd es akk maris atharitotta ram a beszelgetes kezdemenyezeset illeto feleloseget ^^
2015. ápr. 4. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az ember lányának egy számára kedves fiú visszajelzéseket küld felé.. jelen esetben ráír túlon túl be tud lelkesedni ,ami nyomulásnak hat. Amit én ajánlok: 1.facebookon minél távolság tartóbb legyél tőmondatokban vagy rövid mondatokban válaszolj...ne szmájlizz.

2.nem tudom h mennyit találkoztok..de ha összefuttok akkor légy kedves, mosolygós, barátságos vele.. merj önmagad lenni. Old a feszkót humorral.

Ha már mindketten bevallottátok a dolgot.. akkor mindenképpen hagyd a srácra..mert ha te lépsz akkor könnyen beégetheted magad. Légy kitartó!

2015. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!