Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok olyan férfi van, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van, akinek egyszer élete során volt esélye udvarolni egy igazán jó nőnek, de akkor azt elszúrta?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy ez a megfogalmazás nagyon sértő a nőknek, de most értsék meg ez egy kimondottan férfi kérdés, olyan, mint a foci, vagy a box, vagy az első svájci bicska, csak "kicsit" fontosabb.)


Úgy is feltehettem volna, hogy van olyan, akinek egyszer életében majdnem lett egy igazán jó nője, de akkor elszúrta?


És megítélhettek, de úgyis tudom, hogy minden nőnek létezik az "álompasi" és minden férfinak is az "igazán jó nő".


Az más kérdés, hogy igyekszünk emberi módon párt választani (szerelemből) és nagyon nem csak ezek számítanak! Legalábbis remélem...



#ismerkedés #lefagyás #randizás #elrontás #leblokkolás #elszúr #igazán jó nő #elszúrta #elbarkácsolta
2015. febr. 8. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az ember a hibáiból tanul, volt hát.
2015. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hogy szúrtad el?
2015. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ku rvára elbasztam, de legalább csók volt :D :(((
2015. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Èn is nagyon, de nagyon. Csak nekem fontosabb volt a fosás! Majd be fostam már ő meg mondta gyere fussunk át a zebra előtt erre futás közben befostam ès nem szóltam neki. Megèrezte
2015. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
K szègyen volt
2015. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#4miafasz:D
2015. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, egy okos, kedves csaj, aki külsőre is a szépségideálom volt. Elképesztő módon elbaltáztam a dolgot. Reménykedem azért még, hogy találok hasonlót.
2015. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt ilyen, de hogy nem csak az számít, hogy milyen belül, az igaz...és most lehet, hogy én is sértő leszek, de ki akar udvarolni egy olyan nőnek aki nem tetszik neki. Tehát a párválasztás először mégiscsak kinézet alapján történik...
2015. febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sajna eddig igazán jó nővel még nem hozott össze a szerencsém, de tapasztalt pasiként már nem szúrnám el.
2015. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Az a sz@r ebben az egészben,hogy az esetek többségében csak egy esélyed van a lányoknál.Ha azt elszúrod,akkor csak nagyon ritkán kapsz még egyet.Egészen a végső pillanatig reménykedsz benne,hogy lesz valami,elképzeled,hogy milyen lenne együtt,bele éled magad...és mi történik?Félreteszed a félelmeidet,erőt gyűjtesz,kitárod neki a szíved,erre ő összetöri egy egyszerű nemmel.A lányok mind ilyenek,az is,aki mást mond,titokban ő is ilyen GONOSZ.
2015. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!