Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első visszautasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első visszautasítás után lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

kicsit nehezen tudtam feldolgozni amikor először visszautasított, de összeszedtem magam és újra írtam neki, de a beszélgetésünk már nem a régi, nem sok téma van amiről beszélni lehetne, és amihez adja magát, rövid válaszokat kapok tőle, és nem is nagyon kérdez vissza, már félek ráírni mert tudom hogy 10 perc után meghalna a beszélgetésünk. Nem rég aztán szóba került újra a dolog, és azt mondta, idézem: "Figyelj vannak falaim de nem reménytelen őket megugrani". Egyébként nagyon is jó véleménnyel van rólam, ezért is nem értem ezt most. 2-szer taliztunk eddig, mind2 jól sikerült, sokat nevettünk, csak az egymás megismeréséről szólt, szóval nem kezdeményeztem semmit, mert úgy érzem ennyi kellett. Vajon ez lehet a baja? és mit tudok még tenni? beszéljek meg vele egy újabb talit még ilyen körülmények között is? vagy vegyek neki valamit? vagy engedjem el végleg?

szerintetek mit tegyek? 18/F és 16/L :)


2015. ápr. 3. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
meg kellett volna alatta keresned a puncit, szerintem ott a gond
2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Játsza az elérhetetlen hercegnőt. A nőknek kell az udvarlás, teperés. Az is lehet, hog nem akar semmit, csak szátorltatni magát. Persze az is lehet, hogy ennél normálisabb és csak konzervatív típus.
2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyét csinál belőled.
2015. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos neked, probalkozz meg egy darabig. Van amit csak el kell fogadni, nem lehet mast tenni.

Mindenesetre rossz elojel, ha mar ilyen magas falakat kell megugorjal rogton az elejen.

2015. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy nagyon intelligens és értelmes lány, nem az a könnyen megkapható k*rvás típus. Lehet hogy ettől függetlenül érthet a fiúk hülyítéséhez. Fogalmam sincs mi a célja.
2015. ápr. 3. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
a cloroform, ragasztószalag kombináció csodákra képes, szóval van esély ;)
2015. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!