Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti ehhez mit szólnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ehhez mit szólnátok? Mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap volt a harmadik randim a sráccal. Már kérdezte tőlem facebookon a második randi után, hogy én mennyire gondolom komolyan a dolgot, mert, hogy ő nagyon kedvel engem és komolyak a szándékai, de nem akar elijeszteni. Én nagyon örültem ennek, és mondtam, hogy nekem is bejön, de már régóta nem volt senkim, szóval bocsásson meg ha kicsit lassú vagyok. Erre írta, hogy nagyon boldog, és ne aggódjak majd a saját ütemünkben haladunk.

Harmadik randi nagyon jól telt, de nem volt semmi csók, meg kézen fogás se igazából. A randi végén is ölelt át elbúcsúzásnál jó hosszan, meg így megfogta a kezem. Aztán azt hittem meg fog csókolni, de végül nem, hanem én csókoltam meg, de látszott, hogy nem számol rá, meg nem ezt tervezte és így én is kicsit visszahökkentem, szóval elég bénára sikerült.

Aztán otthon láttam írt sms-t, hogy nagyon tetszett neki a búcsú, és hogy bocsi, hogy bénán viselkedett, csak nagyon vert a szíve.

Igazából annyiból örülök, hogy megesett, hogy most már úgy mond le lett bontva ez a fal köztünk, és kicsit több testiséget lehet.

Ti mit szólnátok, ha ilyen béna lenne az első csók? Van egyeltalán így esély egy jó kapcsolatra, csak még össze kell csiszolódnunk?

21 éves szűz lány



2015. ápr. 5. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány tetszik mindenképp aranyos, bár a fiú se tapasztalt, mert ez alapján még ő is kicsit töketlen :D
2015. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavarnának ilyen dolgok, ha tetszik egy lány. Az sem rettentene el, ha véletlenül egy orbitálisat fingana. :D
2015. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, nincs ezzel semmi baj. :)
2015. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A következő alkalommal már bátrabb lesz, nyugi :)
2015. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna sőt, ez egyfajta bizonyíték, hogy én is tetszem neki...
2015. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Interferencia ***** válasza:
100%
De aranyos vagy! :) Nem lenne ciki, hanem egy kellemes emlék, hiszen egyedi a dolog. :) Azt nem is értem, hogy emiatt miért ne lenne esély kapcsolatra?
2015. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Decukiiii :D

Nem,nem zavarna.

2015. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak vagytok. Nem lesz itt semmi gond. A srác odáig van érted te is érte. Legyetek boldogok együtt sokáig :D
2015. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon cukik és aranyosak vagytok :) nem lesz itt semmi gond :)

24F

2015. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veletek, jó lesz csak az elején azon is aggódsz amin nem is kellene és később meg majd nevetni fogsz rajta. Fel a fejjel!
2015. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!