Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy félénk lányt?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van fent az oldalon, de mindegyik más más emverre vonatkozik. Az én szitum a következő.

A lány aki nagyon tetszik nekem egy végtelenül visszahúzódó csendes szűkszavú, és olykor mogorva jellem.

Sajnos nem nagyon szeret magáról beszélni, és ha mond is valamit akkor azt általánosságba teszi. Nem akar eljönni velem sehová. Elvileg nem velem van baja...De nem igazán tudom mit lehetne kezdeni a dologgal, úgy érzem, szeretném ha a barátnőm lenne, de nagyon tehetetlen vagyok.


2015. ápr. 10. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menj te hozzá.
2015. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szarik a fejedre, keress mást!
2015. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én letettem az ilyenek meghódításáról, egyszerűen nem éri meg, hogy strapáld magad miattuk. Sok hasonló lánynak adtam volna esélyt, de hiába, aztán rájöttem, hogy valójában ők nem adnak esélyt se önmaguknak, se nekem. Keress inkább mást, aki normális, ne ilyeneknek pitizz, ha csak így tud veled viselkedni, akkor hagyd a francba, nehogy már még ő tegyen neked szívességet, hogy egyáltalán szóba áll veled.
2015. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sajnos esélytelen a dolog, próbáltam már én is hasonlóképp.
2015. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, nagyon egyhangú vélemények jöttek. Köszönm a válaszokat.
2015. ápr. 11. 08:30
 6/19 anonim válasza:
ja nekem is volt hasonló,de le kell tenni róla. Esetleg még annak utána nézhetnél,hogy van-e pasija...mert lehet van,csak titkolja és te is bejössz neki és azért van zavarban. Én a helyedben megkérdezném,hogy most mégis mit akar,mert nem akarod ezt,hogy húzza az agyad...vagy mondja meg mi a baj,vagy hagyod.
2015. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nincs pasija. Mindenkit elhajt és mindenkivel ilyen bizonytalan. Sajnos nem tudom az okát.

Persze velem még úgy ahogy beszélget is. Tegnap végülis kicsit beszélgettünk. Elmondtam neki mit szeretnék, mennyire tetszik és hogy szeretnék legalább egy esélyt arra hogy bebizonyíthassam azt amit mondtam úgy is gondolom. Sajnos nem-et mondott. Nem akar elmenni se velem se senkivel :(

2015. ápr. 11. 08:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Sok türelemmel, sok idő alatt, és nem garantált a siker sem, mer amit félénkségnek értékelsz, az bármi lehet.
2015. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
akkor lehet mégsem jössz be neki,csak nem meri megmondani...ha alapból félős,akkor szerinted meg meri mondani,hogy nem jössz be neki? lehet csak próbál kedves lenni,de ezzel pont rosszat csinál....
2015. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az is lehet :) tul sok a kérdés.
2015. ápr. 11. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!