Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy nagyon jó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy nagyon jó külsejű és intelligens lánynak azért már jó esélyei vannak ugye? Tegyük fel az egyetlen "hibája", hogy lassan lehet meghódítani őt, meg elég félénk.

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán kapnál tőlem egy esélyt. ;)
2011. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

No problem!

Ez csak a fiatalabbaknak nem jó ,mert ők még nem tudják hogyan kell meghódítani egy nőt! :)

26F

2011. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem máris meghódítottál 17/F
2011. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
most mi is a kérdés ? ez alap
2011. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Nálam biztosan jó esélyed lenne. Az egyetlen "hibádtól" pedig majd szépen megszabadítanálak, csak bízz bennem!


:-D Pedro

2011. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz, kedves? :)
2011. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az nem HIBA én várnék rád ameddig csak lehet és a félénkséged majd idővel lefogod küzdeni.Hány éves vagy??
2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/7 Időpont ma 20:01

Valaki belsz art a műzlidbe? :)

2011. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na tehát én csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire jelent problémát egy fiúnak ha egy lány kicsit tartózkodóbb, félénkebb, nem nyitott rögtön mindenre, kicsit több idő kell hozzá, de amúgy teljesen rendben van vele minden, sőt nagyon is jó nőnek látják mások.
2011. nov. 28. 20:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a felső sort én gondolom róla, akkor igen. Ha ő magáról akkor nem!

Legyen a lány szerény is! Az intelligenciának pedig része a nem megszerzett tudásról való tudat, és az e miatti saját intelligenciánkkal kapcsolatban megnyilvánuló mértékletesség is.

Tehát, ha egy lány okosnak és szépnek mondja magát akkor le van írva.

2011. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!