Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmmel már egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már egy hónapja járunk (igaz nem találkozunk nagyon sokat, de majd ezen is dolgozunk még), és a tali elején alig szólalmeg, meg látom rajta hogy ideges, és nem kezdeményez semmit. Mit kéne csinálni hogy az elején ne legyen ilyen ideges?

Figyelt kérdés
Aztán miután én elkezdek beszélni, és megölelem párszor meg megmondom neki hogy szeretem, akkor ő is elkezd, , megnyílni". Mit kéne csinálni hogy az elején ne legyen ilyen ideges? Egyébként én is az vagyok az elején.És amúgy csóktól több nem volt még.

2015. ápr. 13. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Összeszoktok majd, szerintem természetes dolog fiatalon idegesnek lenni a randik elején. Valószínüleg nem egy férfifaló típus. Ha később belejön, az jó, az azt jelenti, hogy a szimpátia megvan, nem azért hallgat, mert veled van baja.
2015. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!