Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem keres, már nem érdeklőd...

Ha nem keres, már nem érdeklődik? Gondolom nincs olyan mázlim, hogy csak nem akar, attól függetlenül, hogy én mondjuk azt teszem, pedig nagyon tetszik? Ha viszont találkozunk beszélget, kezdeményez, de ennyi.

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi sok infóval nem tudok mit kezdeni.
2014. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy valaha is érdeklődött? Találkozáskor beszélgetni, barátságosnak lenni szokványos dolog emberek/ismerősök között.
2014. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdeklődött, csak megváltozott, eltávolodott, sajnos...
2014. szept. 29. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elején én is azt hittem, hogy csak barátkozik, de aztán egyre több célzást tett, volt, hogy közeledett is felém.
2014. szept. 29. 20:34
 5/9 anonim válasza:
Miért nem te keresed?
2014. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert neki kellene...Elég bonyolult. :/
2014. szept. 29. 20:51
 7/9 anonim válasza:
Neki kellene!? Ha fetszik keresd te! Hány évesek vagytok?
2014. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egyoldalú dologban én sem lennék benne a srác helyében. Tudod ehhez kettő kell. Ha a másik fél nem érdeklődik, a kisujját sem mozdítja, akkor én is faképnél hagynám.
2014. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neki kellene neki kellene...pfff mekkora baromság.


Akkor most mondok valami csúnyát jó? Ismerkedek egy csajjal egy ideje. Megvan a kémia, tudunk beszélgetni, szóval stimmel minden. De. Minden esetben nekem kell odamenni, minden esetben nekem kell hívni, minden esetben én kezdeményeszek és már nagyon kezdek torkig lenni az egésszel mert mindenhol ez meg. Olyan basszus, mintha a méltóságos kijájkicacconyok elé kellene járulni, ha akarsz valamit. Mondom baromira unalmas-unalmas.


Egyébként az is nevetséges aranyom, hogy kiírsz egy kérdés információ nélkül. De de neki kellene!!!4!4441! .......bonyolult.... Wtf? O_o


Pff ezért kár volt koptatni a billentyűzetet, ha meg szeretnél normális és tartalmas válaszokat akkor meg írd már le légyszi normálisan mi a rák a szituáció és mit akarsz!

2014. szept. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!